Places
Ahoj, stav se a poslechni. :-)
Měj se pěkně.
TP
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, stav se a poslechni. :-)
Měj se pěkně.
TP
Ahoj :) , rádi bysme tě pozvali na ochutnávku našeho srandapunku a nový desky :) a tradičně se omlouváme za spam. Měj se fajn, čus :)
Ahoj můj fanoušku/má fanynko, lehce hořkosladce oznamuji, že v nejbližší době ukončím činnost jako Póža a začnu vystupovat pod novým jménem a občas také s doprovodnou kapelou. Neskutečně moc děkuji za přízeň prokázanou kliknutím na tlačítko "staň se fanouškem" a doufám, že se mnou půjdeš i na můj nový profil (stačí kliknou na obrázek po levici), který se brzy stane centrem všeho dění :))
Nashledanou brzy někde na koncertě nebo jen tak v ulicích světa
Will Eifell
Zdravíme a děkujeme za přízen´ a třeba někde někdy na koncertě navyděnou .
dekujem at se deri
punku zdar
Ahooj, děkujeme moc za podporu a snad se potkáme na nějaké fesťáku :)
Cheers, Pipes and Pints
www.facebook.com/pipesandpints
Děkujeme za přidání :)
Čau mockrát díky za přidání, nechť se daří tobě i tvé kapele PPB, třeba se někdy potkáme na společném koncertě. Horset
Ahoj!:) Koukni na náš profil.. jsme začínající, mladí lidé s velkou inspirací našich folkových předchůdců:) Snažíme se hrát naši hudbu nehudbu. Kvalita pokojská, ale to se snad spraví časem.. jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. :) Díky Ti :)
www,bandzone.cz/narubilic
Ahooj chrastítko, zveme tě k poslechu. ;-)
Měj se super a přejeme skvělej rock 2011.
SY