Will Eifell - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Will Eifell Lo-Fi-folk / Ústí nad Labem

„Vyšlo Málo času spát!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vyšlo Málo času spát

Dnes vyšla moje nová deska Málo času spát!

Osm písní, osm důvodů nevyspání.

Potěšíte mě poslechem na www.willeifell.bandcamp.com, kde mě i můžete při stažení desky libovolně podpořit.

V nejbližších dnech se objeví na téměř všech streamovacích platformách, na které jste zvyklí (v tuto chvíli by již měla být na iTunes a YouTube). Fyzicky dorazí v nejbližších týdnech.

Není to moc veselá deska, ale dobře končí. Tentokrát jsou to folkový písničky obalený velkou vrstvou elektronických bicí, syntetizátorů, kláves, špinavejch kytar. Říkám tomu laptopový písničkářství.

O produkci se postaral Dominik Zezula (post-hudba, Děti mezi reprákama), nahrávalo se doma v bytě v Ústí, v podkroví v Praze a ve Studio Vraník, kde se deska i míchala a masterovala. O obal se postarala Rozka Pidrmanová.

Málo času spát vychází pod imaginárním vydavatelstvím Tracyho label.

Křestu bude v sobotu 7. března ve Veřejný sál Hraničář, aneb Will Eifell // křest desky

Tak do toho. Budu rád za vaše poslechnutí, za ohlasy, komentáře, reakce, za sdílení. Ať si v tom najdete to svý.

Děkuji obrovsky všem, kteří se na vzniku desky více či méně podíleli.

Will :)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Ámos Tyrš

ahoj Wille, moc ti fandím. Přišlo mi tvoje vystoupení v Dadapu jako asi nejlepší z toho večera, i když byla vidět nervozita. Máš hlas jak Brian Molko. Je fajn mít nějakou prezentaci, nicméně na tvém CD by to chtělo ještě zapracovat na zvuku. Styl se mi líbí i když se to imho trochu příliš utápí v depresi. Klidně bych ty písničky zakončil nějakým větším kytarovým nářezem :-)
Držím palce
Tomáš aka Ámos Tyrš

Véna Tapťyčů

Ahoj Wille, dík za pozvání, potěšilo mě. Abych se přiznal, na první poslech mě víc zaujala tvoje starší tvorba, kde tě podpořila kapela. Tvou novinku si raději poslechnu víckrát, nerad bych vyslovoval nějaké unáhlené soudy. Každopádně sis zvolil hodně náročnou disciplinu, kterou sólový projekt určitě je. Že ji ovládáš, dokazuje skladba 1:30 z r. 2014. Ta se mi moc líbí. Máš talent a nechybí ti odvaha, to je dobře. Tak hodně štěstí a spokojených posluchačů! :-)

Zobrazit všechny názory »