Legalizace - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Legalizace punk-rock / Měrunice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Memory night Měrunice

Upraveno:
Dnes už tomu bude 7 rock co vzpomínáme .
Včera by se konal už sedmí ročník memoryálu , bohužel je to tak jak to je to víme všichni . A tak pevně doufáme v lepší časy a budeme se chystat na příští rok , věříme že už se vše vrátí do normálu a zavzpomínáme i hudebně. Termín bohužel ještě nemáme , ale určitě zde brzy upřesníme .
Memory night 8 ro(c)k 2022
Děkujeme všem co si s námi vzpomněli a zavzpomínali ač né hudebně ale duševně i navdory všem zavřeným hospodám a klubům si dnes dáme pivko a zavzpomínáme nikdy nezapomeneme
                https://www.facebook.com/Memory-night-M%C4%9Brunice-102867848197471

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

K.F.C

Zdar chlapáci....moc děkujeme za pozvání na parádní koncik
Sorry za slabý výkon....ať se daří a ještě jednou dík kluci

Honza Štrup

YES!!! To je skvělý! Úřední šiml i dnes zakazuje koncerty :D :D. Samozřejmě ten zákaz lze hezky zaobalit a věřím, že až se příště nahlasí akce správně a tak aby veškeré detaily a informace souhlasily, že akci povolí...nicméně i tohle je zákaz :)! V pořádku! Underground žije! !_!

Radek Kindl


Bez profilu

Vážení,předcházím mylnému výkladu týkající se festivalu u rest.U Lípy v Dubí,proto zveřejňuji tato fakta:Provozovatelka rest. U Lípy Radu města požádala o pronájem městského pozemku z důvodu pořádání akce „Zakončení dubského léta s muzikou“ dne 15.9.2018 od 13:00-22:00 hod.RM po projednání odsouhlasila pronájem. Následně však z plakátů vyplynula, změna termínu na 22.9.2018,navýšení počtu kapel,změna rozsahu a zaměření akce.Změna názvu "Lípa-Fest" konstatuje,že jde o první ročník rockového festivalu a že bude překročena doba nočního klidu 22:00. Žádost o souhlas s konáním této nové akce nebyla na Městský úřad Dubí nikdy doručena,a tudíž o ní Rada města nemohla ani jednat.Nejedná se tedy o zákaz této akce,ale o zachování platných podmínek dle původní žádosti.
Mgr. Radek Kindl
tajemník MěÚ Dubí

Zobrazit všechny názory »