Majoslav
Ahoj, po dlhej dobe sme dali nové songy do playlistu, keďže sme dokončili nový album. Budeme radi, keď si nájdeš čas na vypočutie našich punkových vypalovačiek. Kotúče DM http://bandzone.cz/kotuce
Fanoušek BadEvil si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, po dlhej dobe sme dali nové songy do playlistu, keďže sme dokončili nový album. Budeme radi, keď si nájdeš čas na vypočutie našich punkových vypalovačiek. Kotúče DM http://bandzone.cz/kotuce
Ahoj, heavy metalový projekt z Turnova tě zve na svůj profil :) K poslechu a ke stažení zdarma je demo "Bájná země". Určitě si poslechni, zkritizuj, pochval, nebo se staň při nejlepšííím naším fanouškem :) Předem mnohokrát díky ;)
Ahoj,
vzhledem k tomu, že jsme v Tvých oblíbených kapelách, jsme se rozhodli Tě informovat o našich letošních aktivitách.
Nový nahrávky - HOTOVÝ
Videoklip - NATOČEN - stříhá se
Nový promo fotky - HOTOVÝ
Kniha mapující 20 let historie souboru (fakta, mýty, historky, fotky, texty...) - PÍŠE SE, ale...
POTŘEBUJEME TVOJÍ POMOC, ABYCHOM MOHLI LITERÁRNÍ DÍLO VYDAT
Mrkni na HITHIT.CZ a vyber si odměnu, za kterou nás podpoříš.
https://www.hithit.com/cs/project/2247…
Předem děkujeme
ahoj, vydali sme nové CD, všetky skladby nájdeš v našom profile http://bandzone.cz/pellmell59 prajeme príjemné počúvanie :)
Ahoj ako nášho fanúšika ťa pozývame vypočuť si ukážky nášho nového CD Cesta Vpred ktoré sme vydali pár dňami :) Snáď sa bude páčiť ;)
http://www.facebook.com/haluzotvoristika prípadne sme aj tu :)
pozvánka na koncert http://www.facebook.com/events/29338486…
Ahoj, zveme k poslechu další várky zbrusu nových pecek na našem profilu http://bandzone.cz/nothingham
Ešte stále si môžes vypočuť náš úplne čerstý počin s názvom NAČO VIAC, ktorý sme vypustili iba pred pár dňami a zabezpečil nám cestu do ďalakej Ameriky. Čekuj na : http://bandzone.cz/stoicostoi .Žalúzie s tebou.
Zdravime...
Trencianska kapela Prarod ma ako jedina zo Slovenska a Ceska sancu hrat po boku kapiel ako IMMORTAL alebo ENSIFERUM...len treba dostat najviac hlasov v ankete na facebooku tak ak tam mas profil tak by sme boli vdacny keby zahlasujes za Parod ( lebo nam skomolili meno :( )
http://apps.facebook.com/umfragen/?u=15…
za kazdy hlas velmi dakujeme :)
Zdravíme máme nove nové ukážky z pripravovaného EP !!! Vypočuj ohodnoť a tak ďalej nech sa darí !! :)