Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nothingham art rock-gothic / Turnov

„Bytelný biblický songy“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Adventní akustický koncert

Dnes jsme, sic oslabeni o klávesáka Máru, který zahajuje svá univerzitní studia politologie ve stověžaté Matičce měst, zahájili soustavnou přípravu na náš akustický Adventní koncert, který se bude konat v sobotu 16. prosince večer v Městském divadle v Turnově. Zapište si do diářů! Vedle nejnovějších skladeb se můžete těšit na staré pecky, taky pár vět z oratoria "Jan Křtitel" ,a to vše pěkně zabalené v netradičním aranžérském hávu, se spoustou hostů a nerockových hudebních nástrojů. Rozhodně to bude další z akcí, která nebude mít opakování, tedy přijďte! Těšíme se na Vás.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Radim Kolomaník


Bez profilu

12. 7. 2017 jsme byli na Valdštejně a poslechli oratorium Jana Křtitele. Byl to parádní zážitek a mohu doporučit všem. Neumím to popsat slovy kritika, ale od začátku do konce se nám to moc líbilo. Oratorium je parádně zpracované a na celé kapele bylo vidět, že vás to opravdu baví. Holky s dechovými nástroji i vokalistka celé oratorium skvěle doplňují. Děkujeme za velice příjemný večer na Valdštejně.

Zobrazit všechny názory »