Zašitá Diera
ahoj, diky moc za pridanie ;)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj, diky moc za pridanie ;)
mimoritmus? ale jo...
ahoj A.M.D
jsme rádi že jsi náše fans
a možnáby tě mohla zajmat naše new demo placka
Techno není fšechno!
ukázky na profilu a celé ke stažení na webu
http://www.hrubachiba.unas.cz
příjemný poslech Ti přeje
hrubá chiba
ZDRAVÍME,
JESTLI NEMÁŠ NA PÁTEK 3.8. 2007 NIC V PLÁNU, TAK SE FASTERATU SE SVOU EXTRÉM SKA CORE THRASH PUNK A JEŠTĚ S TROCHU GRINDOVOU ŠOU OBJEVJEJ VE SMRŽOVCE - SCAFFANDRU. MĚJ SE A ČUSS
čaune, zkus toto: www.bandzone.cz
Diky za přidání někdy se ukaž na koncertě
Díky(sice trochu opožděný) za přidání a kdybysme hráli někde blízko Velkejch Hamrů- což sice vůbec nevim kde je, dám vědet. KONY
dik az přidání
Čus hrajem pijem skáčem tak na koncertě zahopsáme spolu pic
Děkujeme za podporu a někdy na koncertu..:-)