Hrubá chiba - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hrubá chiba punk-rock / Přerov

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

tak to překvápko;)

Upraveno:

V první řadě vám přejeme vše nejlepší do Nového ro(c)ku!:-)

A pak tu je ono nemalé překvapení pro všechny naše fanoušky i odpůrce. KAPELA HRUBÁ CHIBA KONČÍ SE SVOU ČINNOSTÍ! Fanouškům tímto velice děkujem za podporu on-line i na koncertech. Bez vás by to nešlo!  Pokud se nám naše dosavadní tvorba líbila, můžete další hudební počiny některých členů sledovat na bandzone No respond!. Pokud se vám nelíbila, tak s radostí oznamujeme, že Chiba je mrtvá a můžeme konečně všichni klidně spát! :-)

Důvod konce? Velice jednoduchý. S kapelou Hrubá Chiba jsme chtěli skončit už před dvěma lety, když k nám přišla Hanka a posléze Kalíšek. Jelikož jsme ale neměli dost songů na koncertování, hráli jsme stále stejné věci jako dřív a tak jsme museli zůstat u stejného názvu. Pak nějak problémy, které jsme s ponecháním názvu a neuplně šťastným a klidným rozchodem s bývalými členy kapely, odezněli a tak jsme už změnu názvu neřešili. Nyní po dvou letech ale stále cítíme v zádech minulost a té se nezbavíme dokud chibu nepohřbíme a neuděláme uplně novou kapelu. To, že na nás tyto problémy padly před koncem roku a hlavně několik málo měsíců po natočení a křestu dema Furt to funguje..., které jsme vydali ještě pod hlavičkou Hrubé chiby, je dost nešťastné. Toho jsme si plně vědomi. Shodli jsme se však na tom, že tento krok musíme dříve či později stejně udělat pro klid v duši. A čím dřív, tím líp.

 

P.S.: 12.2.2010 odehrajem poslední koncert ve Zlíně u Tetoura tak se určitě ukažte:) možná už zahrajem i v nové sestavě s nějakýma novýma peckama!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »