Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aleg Muž / Nový Bor

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Aleg si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Underoath s hosty

Zdravím, rozhodl jsem se, že bych začal vždy psát jakési shrnutí koncertů, na kterých jsem byl a nejraději bych asi začal s koncertem Underoath s Architects a Shogun Tokugawa.

Do Lucerny jsem spolu s přáteli dorazil něco před osmou večerní, takže jsme tam ještě pár minut postáli a pak jak začali Shoguni, tak se to vše rozjelo. Musím, se bohužel přiznat, ale Shoguny jsem do té doby vůbec neznal. Vše bylo v plném proudu a fandové začínali postupně "pogovat". Myslím, že Shogun Tokugawa se mohli svým výkonem pyšnit, protože fakt pěkně rozehřáli fanoušky a já osobně jsem je začal díky tomuto koncertu poslouchat. 

Shogun Tokugawa skončili a jen bedňáci připravili kytary, bicí, vše okolo a mohli začít britští Architects. Hned jak přiběhl Sam (zpěvák) na pódium, tak byl strhnut nějakým fanouškem a bohužel z pódia "letěl" přímo na obličej na zem mezi fanoušky. Naštěstí se po chvíli se zvedl a Architects mohli začít. Ano, teď to začlo pořádně. Už přes půlku Lucerny začalo "pogovat" a fandové vylézali na pódium a začínali skákat mezi fandy. Musím uznat, že vlastně celý koncert vůbec Architects nezvolnili až na konec při písničce Hollow Crown. Jen docela mě zamrzela jedna věc a to, že vím, že Architects umí udělat show a nebojí se fandům říci, aby udělali tzv. "Wall of Death". Jenže nic se nestalo. Nu nevadí.

Po Architects opět byla malá pauzička, při které bedňáci ladili, zkoušeli kytary, bicí atd.. A po pauze přiběhli na scénu Underoath. Jak přiběhli na scénu, tak to vše začalo.  Fanoušci chtěli být co nejblíž ke "svým" milovaným Underoath a přímo u pódia se nedalo, ani hnout. Hned také myslím, že při první či druhé písničce Spencer (zpěvák) doslova rozmlátil stojan na mikrofon a vesele zpíval dál. Jako na většině koncertů někdy ve tří čtvrtině koncertu, se Spencer trochu rozpovídal a děkoval fanouškům za to, že vůbec jsou a že jenom díky nim tu před nimi mohli hrát. Bohužel přišlo mi, že fanoušky to moc nezajímalo a radši dělali pořádný "bordel". Také bohužel se tam nějací mladíci chtěli prát, ale naštěstí na zakročil Spencer a byl klid. Hlavně se mi líbil konec, kdy Sam z Architects skočil do dvakrát do lidí, kdy při druhém skoku skočil salto, což bylo fakt pěkné.

 

To bylo takové shrnutí postupně všech tří kapel a teď co celý koncert? No musím přiznat, že se mi opravdu líbil, i přes některé mouchy. Jen občas mi přišlo, že čeští fanoušci jsou prostě znatelní na první pohled, třeba když fanoušek vylezl na pódium ukradl trsátka, který měl basák připravený na svém zesilovači a hned skočili mezi lidi. Bohužel takovéto drobnosti dokáží celkem nakrknout, ale to jsou hold lidé. No aby se vrátil ke koncertu. Myslím si, že Shogun Tokugawa se mohou rovnat s takovými velikány oproti nim, ale šlo vidět, že přeci jen se nejvíce čekalo na Underoath, i když show Architects se mi líbila více. Ke konci chci jen dodat, že přes některé mouchy, které tolik zas nevadili, že to byl vydařený koncert a až tu bude ať už Underoath, nebo Architects opět v ČR ,tak neváhám a opět na ně jedu.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory