Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Never Left Behind metal-nu-metal / Štětí

„Happy new year 2020“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • FEAR- Misfits EP (2018) 77 ×
  • LEFT- Misfits EP (2018) 856 ×
  • MISFITS- Misfits EP (2018) 445 ×
  • Die Another Day- Swallow Every Drop (2012) 5 940 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Mad-Uno Core-N-Uto- Swallow Every Drop (2012) 3 836 ×
  • Pain Or Slam- Swallow Every Drop (2012) 4 100 ×
  • Mangifera- Swallow Every Drop (2012) 1 893 ×
  • Illusions- Swallow Every Drop (2012) 1 301 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Hellcome- Swallow Every Drop (2012) 755 ×

Novinky

PF 2020

Upraveno:

Opět nastal ten čas hodnocení a resumé končícího roku. 2019 pro nás byl sice úspěšný, koncertně zajímavý, ale zároveň dost těžký.

Začátek roku slušně nakopl únorový křest Attakáčů, návrat po delší době do Štětský domoviny a další již pátý Pre-massacre, kde jsme společně oživili Litoměřickou legendu Mother’s Milk.

Po druhou čtvrtku roku se neslo koncertování v duchu loučení s naším bicmanem Číčou, který se po letech rozhodl opustit naší grupu a věnovat se svým věcem. Letní sezónu jsme započali na Murderball festu, pokračovali zahrát koženejm prdelím na Motogold, úspěšně zakončili oslavy 55. let bigbítu ve Štětí a pak to přišlo. Fajtfest!!!

Kdo byl tak ví, kdo nebyl tak naše řádění na festivalu může spatřit v klipu „Left“, který jsme tam natočili. Ten den byl prostě magickej, nezažil jsem lepší koncert coby člen NLB. Vše se prostě povedlo a šlapalo tak jak mělo. Do dnes nemám slov z toho co jsem na kopci zažil během našeho setu.

Konec léta znamenal dvě zásadní věci. Vydání našeho prvního klipu a Číčovo poslední koncert.

Harbor fest hlásí již pátý ročník. Rudymu se zas povedlo povýšit pomyslnou laťku a přivézt vám nadupanej různorodej lineup. Za podpory výtečnýho počasí to byl skvělej večírek i přes hořkou pachuť uzavření jedný kapelní kapitoly. Díky Číčes za vše, za tvůj přínos kapele, nasazení, tuny smíchu, tvůj specifickej humor a tvoji osobnost, kterým ses pro nás stal ve svý podstatě maskotem kapely.  

V průběhu září jsme vzali útokem rádio i televizi. Promo video singlu Left jsme zahájili ve Fakker TV a Czech Blade na TV Rebel, po té jste nás svými hlasy drželi 3 týdny na špici hitparády Česká desítka rádia Rockzone. Stejně jako vyšuměl singl z éteru rádia, vyšuměla i naše koncertní činnost a nucená pauza vyplněná pátráním adekvátní náhrady na postu bubeníka.

Co nás čeká v novém roce zatím nevíme. Jiskra je však zažehnuta, uvidíme jak se se vším porvem a jak rychle se zas postavíme na nohy. Děkujeme vám za vaší podporu, zájem o naší bandu a skvělé koncertní zážitky, které bychom bez vás prostě neměli. Vidíme se ve 2020.

IN IL IB  //PF 2020

Youtube Video gVuR1sKLH4EYoutube Video gVuR1sKLH4E


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »