Electric Machine - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Electric Machine alternative-rock / Jihlava

„Recording debut album !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


BIO: Electric Machine - novej začátek...

Koncem roku 2011 zakládají tři kluci v Jihlavě, Jára, Kuba a Zelí rockovou kapelu s názvem Electric Machine. Ze začátku to nevypadá nejlíp. Kapela v podstatě nic nedělá. Po delší době Jára začíná psát svoje první texty. Všechny skončily v koši :D , postupem času je s texty čím dál tím více spokojen a tak je předkládá Kubovi. Ten začíná skládat noty. V kapele mezitím dochází ke spoustě změn. Kapela postupem času vydává první dvě EP. První s názvem Buddhist Rock Remix a druhé Zombie Apocalypse. Členové přicházejí a odcházejí...Až v roce 2013 sestava zůstává tak jak byla na začátku. Začíná se nahrávat album. Domlouvají se první koncerty...První koncert dopadl... :D poměrně dobře. :D 22.7.2013 Opouští zpěvák Jaroslav Dědič kapelu. Hlavní důvod odchodu je zařizování koncertů, nástrojů, studia, zkušeben. Zkrátka vytíženost. Po jeho odchodu kapela netuší kam bude směřovat její budoucnost...Stalo se to co většina očekávala. Rozpad. Ale ne nadlouho.  Jára se s Kubou domluvil, že to dají dohromady. Seženou si nový členy a začnou odznova. A tak dne 2.9.2013 se kapela dává znova dohromady. Ještě téhož dne vydávají třetí EP s názvem People On The Moon. Kapela píše nové písně a shání nové členy. Novej začátek... :)


Novinka :)))

- Kdo sledoval naše webové stránky, pochopí :)

- Ahoj ! :) Dneska 2.9.2013 (první školní den -_- ...) :D se Jaroslav Dědič domluvil s Jakubem Machem na pokračování. Po ,,zatím tajném dopisu a dnešním hovoru,, :))) se oba shodli, že s Electric Machine skončit nechtějí. Už se domlouvají i nový členové. Také dnes vydáváme nové EP People On The Moon ! :)