Hansen - Úvod | Bandzone.cz

Hansen heavy-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Constantine
  Cheap Joke
 • Lose-Hand Rabbit
  Cheap Joke
 • Note Pinned Down
  Cheap Joke
 • Sage
  Cheap Joke

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Hansen

Děkujeme za názor, ceníme si toho, že jste si nás našla a napsala, co se vám honilo hlavou, bohužel opravdu nevíme, že by kdokoliv z nás někoho posílal do těch... prčic :) Možná jste takový dojem měla z toho, že jsme navzdory výkřikům z publika nezahráli "ještě jednu", ale na prodlužování setu už nebyl čas a organizátory nikdy nepotěší, když kapela přetahuje. Rozhodně, ale nikdy nechceme nikoho, kdo naší hudbu poslouchá (a třeba se mu i líbí) posílat nikam!! Naopak - budem vždy rádi, když na nás zůstanete co možná nejdéle... Máte pravdu ale- trochu slušnosti a skromnosti potřebujem vždy

Bez profilu

posluchačka

Pánové(???),slyšela jsem Vás na živé ulici vPlzni. Ta muzika je nápaditá, sound se určitě časem vytříbí, ale jestli bude Váš frontmen na konci vystoupení posílat lidi do...třeba Prčic..., jako to udělal v Plzni, tak daleko nedojdete. Chtělo by to trochu slušnosti a hlavně skromnosti!!!

Zobrazit všechny názory