HighLights - Úvod | Bandzone.cz

HighLights rock-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Miluju a Maluju
  Nezařazeno
 • Tím to nekončí
  Nezařazeno
 • Lítá čas kolem nás (singl 2016)
  Nezařazeno
 • Dívej se (singl 2014)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Kapela HighLights končí!

Bohužel je to pravda. Čekají nás posledná dva koncerty 25.11. ve Spáleném poříčí v klubu Music Sklep a 6.12. v Praze v Lucerně  (Music bar) na VŠE plese. Budeme se na vás těšit a přijďte s nám zavzpomínat a oslavit zaroveň ty skvělé časy co jsme společně zažili :)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Evule

Jako melodyje by se líbili no ale dost prázdný texty a hlavně ten spěvák dost řve asi aby přeřval jak spívá falešňě.Kam chodil do školy? Ale sou to začátky tak až budou cvičit dýl tak to třeba pude. Ale trapný je jak prej zaplnili Lucernu tvl. lidi tam nepřišli na vás jako na předkapelu.

Bez profilu

rypak

WTF? ToVa dole to popsal ještě slušně. Miluju a maluju, ničeho nelituju? To vám ty texty píše vaše 10ti letá ségra? nebo prostě vyblejete pár slov, který vám připadaj jakože poetický a pak k nim hledáte, co by se tak mohlo jakžtakž rýmovat?
srry ale tohle fakt ne. Muzika nuda, a texty jsou fakt otřes.

Bez profilu

ToVa

hudebně to není zlý, sice nijak zvlášť originálního, ale rozhodně neurazí. Navíc na podiu vypadáte, že Vás to fakt baví, což je hlavní...promo máte celkem zvládnutý, ale kluci (a slečno) trochu průser jsou texty...fakt. Oceňuju snahu zpívat česky, ale chtělo by to sehnat někoho, kdo Vám ty texty napíše...
Zatím je to strašně prvoplánovitý...taková přehlídka prázdnejch floskulí a klišé, která tu muziku a celkovej vjem až nepěkně zabíjí...což je škoda.

Zobrazit všechny názory