Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Čtvrt na smrt alternative-punk / Praha

„S mapou bez legendy - LP už brzy!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

S mapou bez legendy

Upraveno:

Třináct písniček jsem nahrál ve Studiu Strahov Honzina Vaňka jako demíčka, do kterých mi Tomáš Kurfurst nahrál basu. Brzy začneme točit bubny, následovat budou smyčce, sólová kytara, piano, housle, saxofon...

Hotový to bude někdy v zimě. Jestli si chcete tenhle opus rezervovat v jeho fyzické podobě, sledujte můj Facebook, kde co nevidět něco vypukne.

Další koncerty:

16.11. - Kavárna Řehoře Samsy


Náročná Žižkovská noc, poklidnej Duben

Upraveno:

Na Žižkovský noci jsem vystoupil třikrát. Pokaždý s jiným setem, pokaždý na úplně jiným místě a s jiným publikem. Náročnej víkend, kterej jsem si moc užil a děkuju všem, co dorazili. Jak ve čtvrtek, tak v pátek jsem otevíral program večera a s vaší podporou to pokaždý bylo moc fajn.
Jestli máte někdo fotky (třeba v Carpe Diem pobíhalo lidí s patřčným aparátem habaděj), budu moc rád, pokud pošlete na ctvrtnasmrt@gmail.com.

Tam mi můžete napsat, i kdybyste zatoužili po mé přítomnosti ve vašem klubu. Klasicky hraju za tisícovku a cesťák, ale pokud děláte něco tak trochu na punk, jsem schopnej udělat formát "do klobouku", dobrovolný vstupný...je mi to fuk.

V Žižkovsko-karlínském tunelu hrávám často, ale nepravidelně. Nějčastěji mezi 5 a 6 odpoledne ve všední dny. Místní akustika je boží, je to úplně jinej zážitek, než kterej vám nabídne koncert s pódiem a mikrofonem, takže až budete přemejšlet, jestli kopec objet busem, nebo si udělat procházku, myslete na mě.
.
Pokud jste mě na ŽN nezastihli, nebo se chcete přijít podívat na klasickej koncert znova, budu jedině rád. Dubnové příležitosti nabízím tyto:

11.4. - Army of Dreamers, Pernerova 26
27.4 - Café Pavlač,  Víta Nejedlého 23


Pozdrav z matrixu

Upraveno:

Během léta zaznamenám 7 let spolupráce s básníkem Jiřím Charvátem na placce, co se bude jmenovat "Pozdrav z matrixu". Titulní song si můžete poslechnout už teď.
Desku nahrávám "na první dobrou" a chyby se snažím vynahradit syrovostí a autentičností. Jestli se mi to povedlo, netuším.
To je na vás.