Corps of Noise - O kapele | Bandzone.cz

Corps of Noise rock / Kroměříž

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • So insecure (2017)
  Nezařazeno
 • Part of me (2017)
  Nezařazeno
 • Like a Ghost
  Nezařazeno
 • Guardian of hopes
  Nezařazeno
 • Black Hole
  Nezařazeno
 • Don´t let it burn
  Nezařazeno
 • Message on the Wall
  Nezařazeno
 • Larcenous queen
  Promo 2015
 • Born of the shards
  Promo 2015
 • Trifles
  Promo 2015

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

+420776487787 - Daniel Dostál

Dodatečné info

 

Corps of Noise je pětičlenná hudební formace se zpěvačkou, jejíž doménou je propojování různých hudebních žánrů (zejména pak melodického punk-rocku, hardcore, metalu, ale i popu). Ohlasy a srdce fanoušků si kapela získává živými vystoupeními, do kterých se vždy snaží vkládat maximum energie.

Navštivte nás také na:                     

              

 

Podporují nás:

      

 
Rozhovor (Ivuš)  pro Metal Forever zine ZDE

Bio a historie

Kapela Corps of Noise byla založena v roce 2012 členy, ze kterých je v aktuální sestavě pouze bubeník David (bicí) a Richard (kytara). V původní sestavě během dvou let od založení odehrála několik koncertů a společné cesty se během této doby rozešly. Odjezdem basáka Dundyho do zahraničí se uzavírá první etapa kapely.

Nový start přichází v roce 2014. Kapela je obohacená o trojici nových členů - Ivča (zpěv), Daniel (kytara) a Tomáš, kterého v říjnu 2015 střídá další Tomáš (basa). Sestava se s chutí a novou energií vrhá do psaní nových skladeb, nahrávání a koncertování.

 

Rok 2015: Kapela zahajuje sezónu velkým množstvím koncertů a začíná se dostávat do širšího povědomí lidí. Dvakrát navštíví studio EpicSound, kde vzniká první oficiální materiál. 

 

Rok 2016: Nová tvorba obsahuje více melodických prvků, což fanoušci kvitují s nadšením. V září  2016 vypouští kapela do světa svůj první oficiální videoklip k songu "Like a Ghost", který se setkává s pozitivními reakcemi a kritikou.

Youtube Video odr8C_fc5s4Youtube Video odr8C_fc5s4

 

Koncem roku 2016 navštíví studio BombJack, kde nahravá novou tvorbu v podobě tří skladeb. Vychází oficiální lyric video ke skladbě " Black Hole" z aktuální nahrávky.

Youtube Video XUob5hdedmUYoutube Video XUob5hdedmU

Úspěšný koncertní rok čítající 30 zastávek korunuje posledním vystoupením v téměř domovském klubu Hell. 

 

Rok 2017: Sezóna startuje vypuštěním druhého videoklipu z live vystoupení v klubu Hell v Chropyni přibližující atmosféru vystoupení.

Youtube Video -v-eBy6yEFYYoutube Video -v-eBy6yEFY

 Kapela se na začátku roku zavírá do zkušebny, kde intenzivně pracuje na nových skladbách. Nyní se s chutí vrhá do hraní a letos poprvé navštívila Prahu, kde si užila vyjímečné vystoupení na Žižkovské noci. Již teď ji čeká řada dalších vystoupení  v kombinaci s mnoha plány, které touží realizovat.

V polovině roku 2017 odchází bubeník David.

Do konce roku se sice podařilo zaznamenat ve studiu poslední nové skladby ale nepodařilo se sjednotit představy o dalším fungování kapely. Následovalo rozhodnutí o ukončení činnosti.

 

Corps of Noise jsou:

Ivana Svítková – zpěv

Richard Kopečný – kytara

Daniel  Dostál – kytara

Tomáš Sklenář – basa

David Spáčil – bicí