Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cindy Rock heavy-pop / Zlín

„Stále hrajeme!!“

Členové

Nástrojové obsazení: Piano, klavír, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela Cindy rock je bigbítovou kapelou ze Zlínského kraje. Hrajeme poctivý (rozuměj kvalitní) bigbít plný českých i zahraničních vypalovaček v podání našich výborných zpěváků. Seznam skladeb a ukázky live vystoupení audio/video máme na našich stránkách http://cindyrock.eu/media.htm. Aktuální fotogalerii naleznete na internetové adrese http://cindyrock.rajce.idnes.cz/.

Kromě bigbítů hrajeme také na večírcích, soukromých oslavách a mimo jiné načínáme nebo dohráváme akce "větších" kapel.

Naše služby nabízíme na akce typu:

- zábavy

- open air vystoupení

- firemní večírky

- sportovní a kulturní akce

- městské a pivní slavnosti

- hudební večery ve větších restauracích a barech

- oslavy narozenin

Nejčastěji hrajeme ve Zlínském kraji, po domluvě však můžeme vycestovat kamkoliv.

Disponujeme vlastním ovzučením i zvukařem!!!!!!

Členové

Tomáš - zpěv

Alča - zpěv

Mára - kytara

Michal - klávesy

Fera - baskytara

Zdeňa - bicí

Manager (termíny + technické požadavky):

Marek Machů, tel: 739 411 519, email: cindyrock@seznam.cz

Bio a historie

V létě 2004 se stalo nečekané. V té době se, pro některé z nás zcela neznámý človíček, Lojza rozhodl vrátit za bicí a to dokonce i po lehčí odmlce způsobené odchodem z kapely Kosovci. Několik kamarádů se chytlo. A tak jsme na začátku nekonečného příběhu, kterému dnes říkáme CINDY rock. U zrodu embrya, tehdy ještě bezejmenného, byli členové již nefungující kapely Gepard: Lojza (ex Kosovci) – škopky, Lukáš – basa, Petr (ex Kosovci) – kytara, Mára (Andromeda) – kytara a Martin (ex Barandof) – zpěv.

V listopadu téhož roku došlo k první změně: do kapely byl Márou zlanařen Veča (ex Dammery Mica, ex Rainbow revival), který hrál na basu. Oba totiž už dýl než rok pracovali na projektu Rainbow revival, který byl z technických důvodů ukončen. Na zkoušky začal pravidelně docházet také Kubík (milovník mladých žen) – klávesy. Zhruba v této době dostává celá smečka název CINDY rock. Zcela demokraticky o tom všichni rozhodli.

Historicky první akce proběhla právě v listopadu (tehdy hrál ještě na basu Lukáš, který se postupně začal maskovat za mixem). Jedna vlaštovka jaro nedělá. A tak jsme se vrhli pořádně do zkoušení a další akci jsme spáchali až na jaře roku 2005. Mezitím se u nás objevila první zpěvačka Renča (ex Fluidum). V druhé polovině téhož roku od nás odchází Martin a začíná období lehčí krize, která byla zažehnána díky Lukášovi. Ten si sáhnul na dno svého umu a částečně tak nahradil Martina. Nutno říci, že asi díky němu dnes stále existujeme.

Zimu jsme přečkali pilováním nového materiálu a přípravou na novou sezónu. V tomto období vrcholily námluvy nových zpěváků, které skončily angažováním Ondry (ex Out there). Spolu s Lukášem se začali promiskuitně střídat u mikrofonu. Ustálená sestava řádila na akcích, které s úspěchy i neúspěchy absolvovala. V létě 2005 vystřídala Renču na pozici zpěvačky Karolína (ex Dörwish, ex Easy Aid´s). Do konce roku jsme zažívali krásné i trpké chvilky. Ale partu jako my jen tak něco neodradí, takže pokračujeme vesele dál.

V prvním čtvrtletí roku 2007 nás doslova srazil na kolena odchod kytaristy Petra. Nastalo pro nás období temna a těžká zkouška. Ale díky famózním výkonům kytaristy Máry jsme v ní obstáli. Repertoár se ořezal jen o necelou pětinu, takže 50 songů jsme hráli klidně dál i bez druhé kytary. Na několika akcích nám pomohl také kytarista Jiří Šimák z kapely Andromeda, za což jsme mu hluboce zavázáni. Nikdo v kapele nevěřil, jak těžké je najít kytaristu. Nakonec se to podařilo a Ondra ukecal svého bývalého spoluhráče z kapely Out There. Na konci května k nám přibyl Hrabě. Sice malá osůbka velikostí, ale velký svou ochotou a odhodláním na sobě makat.

Rok 2008 byl z našeho pohledu klidnější, v létě nás opustil zpěvák Ondra a na jeho místo nastupuje opět Martin, který se právě včas vrátil z pracovní dovolené na Islandu. Na konci roku jsme se rozloučili s našim dlouholetým klávesákem Kubou, kterého nahradil začátkem roku 2009 mladý a talentovaný Michal.

Na konci roku 2009 se s námi opět rozloučil Martin. Většinu písní zpívala Karča, tedy do doby, než se objevil nový zpěvák.

Poučeni z nezdarů, vrháme se vstříc novým akcím. Na nich se s Vámi chceme setkat, zapařit, pokecat. Víme, že nikdo není dokonalý, proto si na akcích rádi poslechneme Vaši kritiku i pochvaly.

Dost bylo keců! Noci jsou krátké a my chceme hrát co nejdýl. Pojďme pařit, vždyť život je krátký!!!