Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cindy Rock heavy-pop / Zlín

„Stále hrajeme!!“

Novinky

Aktuální informace

Upraveno:

Na internetových stránkách http://cindyrock.rajce.idnes.cz/ vždy naleznete fotografie z posledních akcí.

Všechny aktuality a info uveřejňujeme na našich oficiálních stránkách www.cindyrock.eu, nebo na našem profilu na facebooku.
(: Přijďte nás tam navštívit :)


!!!HEAVY POP FOREVER!!!

To takhle jednou zařadíte do repertoáru Katy Perry Hot & Cold a najednou máte nálepku komerční :) My se za to nestydíme. Lidi na to paří jak diví, tak proč to nehrát. Navíc, tam, kde jsou v originálu elektronické nástroje, my si libujeme v kytarách. Ještě jsme vlastně přidali hit minulého století - píseň Boty, taky by se dalo říct, komerce. No a úplně na závěr je to No Doubt a Don´t speak. Ještě mohla zaznít píseň One of us od Joan Osbourne, ale to už by někteří naši fandové asi nedali.

Pokud máme zhodnotit poslední akce musíme říct jediné. Březolupy super, dokonce někteří lezli po stropě. Lhota u Malenovic super, došlo víc lidí, než jsme čekali a perfektně se bavili. Jestli nás čeká podobná letní sezóna, máme se na co těšit.

Na facebook jsme umístili nějaké video a fotky z minulých akcí, tak hoďte oko.

!!!HEAVY POP FOREVER!!!


Fotky a videa

Vyzýváme všechny naše fanoušky, příznivce a kamarády: Pokud máte k dispozici nějaké videa a fotky s naši kapelou, podělte se s nimi, prosím, na našem profilu na facebooku. Děkujeme.