Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chlad doom / Frýdlant nad Ostravicí

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Projekt CHLAD vznikl v podzimních mlhách roku dvoutisícího sedmnáctého. V prapodivné a hektické době, kdy tok času, zdá se, plyne stále rychleji k neslavnému konci všeho bytí. Zrozeni v těchto smutných dnech chceme zkusit promlouvat prostřednictvím hudebních múz. Klaníc se velikánům, kteří již dávno před námi vše podstatné vymysleli, vzdáváme jim hold a jistou měrou vkládáme do tvorby i tu trochu z nás samých! Ačkoliv je pro nás důležitá v prvé řadě vlastní spokojenost, budeme pochopitelně rádi, když svým dílem oslovíme i jiné. 

Fanoušci: 28

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 185
Poslechnuto skladeb
1 084
Profil registrován
15.2.2018