MilanMarek - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MilanMarek Frýdlant nad Ostravicí

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MilanMarek si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Venom v Krakowě

 

Když jsem si jako 16 nebo 17 letý puboš čmáral průpiskou na džisku hadovité logo VENOM a pak přemlouval matku ať mi to podle té čmáranice vyšije, nedoufal jsem že někdy toto pekelkné trio uvidím na živo.Za bolševika tu nikdo nejezdil, pamatujete?? No a pak jsem prošvihl jejich comeback v 95.roce ale v Čechách stejně nikdy nebyli.Až nedávno jsem četl , že vystoupí v Plzni na Basinfire festu. Ty vole , Plzeň, taková prdel, to nemůžou hrát někde blíž?? No neváhal jsem a rychle zabrousil na jejich stránky http://www.venomslegions.com/ a v kolonce alive jsem uviděl nejbližší Krakow. Ihned volám klukům z Frýdlantu co často vymetají koncerty ale nikomu se nechce. Na zkoušce naší kapely Virtual Void nadhazuju možnost výletu do Krakowa a dodávám něco v tom smyslu že je to pro nás něco jako povinná četba,chápete jako Staré pověsti české nebo Babička pro školáky:-) Sekersson je nadšen, Chemosh hned zapojuje své známé v Polsku kvůli lístkům a jediný který se nemůře zúšastnit je George kterého to ale moc mrzí.Jako řidič se obětuje Martin, bývalý Sekerssonův spoluhráč a tak vybaveni několika pivy a litrem odporně sladkého citrusového Fernetu (který mi ležel už 2 roky ve skříni)vyrážíme směp Polsko.Cesta ubíhá docela dobře a co nevidět jsme uprostřed Krakowského sídliště před zprávně socialistickým kulturákem ve tvaru "placaté kostky". Pohoda , lidí akorát, žádná fronta na pivo, všude se může kouřit, jindy divocí Poláci jsou neobyčejně družní.kecáme polsky, česky, anglicky, a když dojdou slova příjdou na řadu ruce a nohy.Fernet a pivo zdokonalily mou polštinu natolik, že se nestačím divit. Kupujeme upomínková trička, plakát do zkušebny a mrkneme do sálu kde mezitím hrajou za maleho zájmu publika nějaké (snad Dánské)předkapely.Pak ještě dáváme Cronosovu bedňákovi naše CD a leták na Immortal shadows fest (neděláme si žádné iluze ale proč to nezkusit).
Za chvíli to začne,...a kurrrva,už jede známé intro Ladies and Gentleman,...bla bla bla  VVEENNOOMMM. Ty vole, čekám Bloodlust ale oni začli Black Metalem no to je pecka. Cronos je stejně hnusný jako za mlada, kytarista je fakt dobrý, no Mantas to není ale budiž. Bubeník bude asi nový. Samozřejmě nejradši bych za bicíma viděl bramborárnu  Abbadona ale co se dá dělat. Nebyl to ani Cronosův brácha Anton co nahrál Ressurrection a Metal Black.Kdo hrál na Hell nevím. zazněly všechny staré známé pecky na které si jen vzpomenete a po bezmála hodině a půl je konec. No moment a co přídavek. A je to tady In league with satan a následně navazuje Witching Hour, dvě největší pecky z první desky.
Berem si ze šatny věci a jdeme zkusit štěstí za kulturák, třeba se nám podaří ulovit nějakou fotku z Cronosem.Já sám jsem se stal majitelem Cronosova trsátka . Už vycházejí. Rychle do dodávky, ještě se mi podařilo Cronosovi podstrčit k podpisu Welcome to Hell ale v mumraji ztrácím upomínkové tričko, které jsem měl přehozené přez rameno. Do Pííííííííííče. To mě fakt mrzí ale co.Venom mizí v dodávce a jedou směr letiště a směr Moskva kde hrajou druhý den.
Mizím taky v autě a probouzím se až doma. Ale stálo to kurva za to!!!!

 

http://picasaweb.google.cz/petr.matusek/VENOM2362010?feat=email#

http://picasaweb.google.cz/petr.matusek/Videos?feat=email#

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory