Awake - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Awake hard rock-rock / Brno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

AWAKE KONČÍ

Přátelé, kamarádi, vážené fanynky a fanoušci, kapela Awake končí.

Není třeba smutnit, není potřeba se obávat, protože tento krok je jen začátek něčeho nového. V průběhu tohoto roku jsme jako kapela dospěli k přesvědčení, že je potřeba posunout naši "kariéru" na jiný level. Protože je s tím spojeno několik zásadních změn, přišlo nám jako nejlepší řešení ukončit veškeré aktivity pod značkou Awake a od 1. 1. 2020 navázat v nezměněné sestavě, ovšem s novým názvem a hlavně v češtině. Doufáme, že nám tento krok projde u většiny stávajících fanoušků a kamarádů, a že se tímto zároveň rozšíří vaše řady.

Jako rozloučení, a rehabilitaci případného šoku, přijměte tři nové skladby natočené na jaře 2019, které jsou vlastně skladatelským mezistupněm, neboli mostem mezi prvním albem a materiálem, který vypustíme v lednu pod novým názvem.

Užijte si tedy tento hudební dárek na rozloučenou a brzy na shledanou v novém roce, v nové kapele, v nových a rozhodně lepších časech.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Jirka R


Bez profilu

úžesné zpěv,skvělá muzika.Ozdoba Rosických slavností. Dík hoši a jen tak dál.Fans of Ostrava.

strom6661

Dnešní Melodka byla výtečná. Hodně dobrý zvuk a kapela šlape jako hodinky - velký nadhled. Milane, díky za CD. Už se těším, až si ho pustím. Nový materiál vypadá taky zajímavě, tak ať se ve studiu zadaří. Strom (Velký Kulový)

Zobrazit všechny názory »