Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Awake hard rock-rock / Brno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

AWAKE KONČÍ

Přátelé, kamarádi, vážené fanynky a fanoušci, kapela Awake končí.

Není třeba smutnit, není potřeba se obávat, protože tento krok je jen začátek něčeho nového. V průběhu tohoto roku jsme jako kapela dospěli k přesvědčení, že je potřeba posunout naši "kariéru" na jiný level. Protože je s tím spojeno několik zásadních změn, přišlo nám jako nejlepší řešení ukončit veškeré aktivity pod značkou Awake a od 1. 1. 2020 navázat v nezměněné sestavě, ovšem s novým názvem a hlavně v češtině. Doufáme, že nám tento krok projde u většiny stávajících fanoušků a kamarádů, a že se tímto zároveň rozšíří vaše řady.

Jako rozloučení, a rehabilitaci případného šoku, přijměte tři nové skladby natočené na jaře 2019, které jsou vlastně skladatelským mezistupněm, neboli mostem mezi prvním albem a materiálem, který vypustíme v lednu pod novým názvem.

Užijte si tedy tento hudební dárek na rozloučenou a brzy na shledanou v novém roce, v nové kapele, v nových a rozhodně lepších časech.


Chystáme se do studia, chystáme se na podia

V březnu a dubnu se chystáme do studia nahrát nový materiál. Rozhodli jsme se to pojmout co nejvíce poctivě postaru, tedy žádné bicí samply, žádné kytarové digitální emulace. Poctivé živé Tomovy bicí, Milanovy Marshally, Lukášův Precision, Vlastův ječák :-) To by v tom byl čert, aby to pořád ještě nešlo. V době virtuálna, sociálních porfilů a digitálích kouzel a rapu ještě pořád existuje oáza rozžhavených lamp v kytarových zesilovačích s volume na 11. Ta oáza se jmenuje Awake.

Taky se nám začínají objevovat koncerty a v roce 2019 bychom rádi byli víc vidět, takže rádi se s vámi uvidíme někde naživo!