Ad Libitum - Názory | Bandzone.cz

Ad Libitum rock'n'roll / Kroměříž / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 09. MOSTY SPÁLENÝ (PANNA 2013)
  Panna
 • 07. PESIMISTA (PANNA 2013)
  Panna
 • Nemám chybu 2016
  Nezařazeno
 • Uvědomělej 2016
  Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

DK Vsetin

NOVÝ ČESKO-SLOVENSKÝ PROJEKT NA PODPORU MLADÝCH NEPROFESIONÁLNÍCH KAPEL A MUZIKANTŮ Z CZ A SK JE TADY!!!
Zapojte se s námi do soutěže MLADÝCH NEPROFESIONÁLNÍCH MUZIKANTŮ A KAPEL a úspěšně odstartujte svoji hudební kariéru! Neváhejte, máte se na co těšit!


Registrace probíhá na stránkách www.muzikomat.eu.

Vítěze čeká první cena v podobě 10 000 Kč.

Aliens (*ALÍK*)

Ahoj pomozte naší skupině Spirit(s)Days z Kroměříže a také přispějte na nové CD....po nešťastném vyhoření zkušebny a většiny vybavení a tudíž nečekaných investic budeme rádi za každou korunu..odměna za příspěvek je samozřejmostí více info najdete v linku dole.Děkujeme vaši Spirit(s)Days :)

https://www.hithit.com/cs/project/599…

Bez profilu

Kukuc

Hmm, ta panna se moc nepovedla, bicí létaj ve hvězdách a zpěv je jakoby v plenách. I přesto Vás mám rád.

Dawe

z nového alba mám velmi dobrý pocit, Schizofrenik je srdcovka :) celkově album má kvalitní zvukový projev, nápaditost a skvěle to do sebe zapadá líbí se mi to :) takže ať to šlape borci :))

Рихард Ш.

Já bych jen chtěl říct, že to, že je vše o penězích, není tak docela pravda.. Samozřejmě všeobecně to tak určitě platí, ale co se týče konrétně obalu CD, samotných skladeb nebo i klipů, tak se často dá udělat "za málo peněz hodně muziky". (Vlastní zkušenost) Jsou i kapely, které mají daleko menší finanční možnosti ale i tak výsledek stojí za to.. :) Jinak ale naprostý souhlas, není nic jednoduššího a zbabělejšího, než se nepodepsat, chytat se každého slova a psát prázdné fráze s cílem zesměšnit apod.. ;) Ať se i nadále daří chlapi! RICHARD Z KROMĚŘÍŽE! :D

1 2 3 4 5 68101316202428313335 36 37 38 39