Zralý ovoce - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zralý ovoce rock'n'roll-classical music / Český Krumlov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Výročí 41 ×
  • Svíčka 26 ×
  • Horkej parket 220 ×
  • Let 138 ×
  • Šedivej 121 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Kornet / horn (lesní roh)

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Ahoj, tak jsme se také přidali do velké skupiny tady na Bandzone. Postupně budeme přidávat nahrávky ze zkušebny a další informace.

Bio a historie

Zralý ovoce.

Kapelu založili dlouholetí kamarádi Martin Tvaroh a Václav Kalista, kteří tuto myšlenku nosili v hlavě už několik let. Jejich hlavním cílem bylo vytvořit partu kamarádů a hrát převážně vlastní tvorbu. V současné době hraje kapela písně od tří autorů, přičemž dva z nich jsou aktivní členové. Díky různorodosti jednotlivých autorů je těžké specifikovat žánr, ve kterém se kapela pohybuje. To ale není důležité. Hlavní je, že to   ,, Zralý ovoce“   dělá s radostí a tuto se snaží předávat publiku.

Aktuální složení kapely v pořadí ve kterém do kapely přišli.

Martin Tvaroh – bicí nástroje

Václav Kalista – tenor saxofon

Jan Sojka – zpěv, baskytara

Josef Mertlík – zpěv, lesní roh, trumpeta, klávesy

Otakar Votýpka – zpěv, elektrická kytara

Je třeba zmínit také neaktivního člena a autora několika písní Davida Rajdla, který kapelou prošel a částečně ji ovlivnil.

Zralý ovoce vystupuje s programem v trvání cca 60-120minut, většinou v klubech na festivalech  a na městských slavnostech. Svým repertoárem není vhodné pro večírky, svatby a podobné společenské události.

Hlavním motem   ,,Zralýho ovoce“    je, že cesta je cíl. Proto se těší na společně strávené chvíle s posluchači.