Úúú pánové...klaním se, tleskám a přidávám! :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Úúú pánové...klaním se, tleskám a přidávám! :)
JINAK PŘIDÁVÁME DO ZPŘÍZNĚNÝCH.
GUMMO MÁ NOVÉ CD POSLECHNĚTE UKÁZKY NA PROFILU.
nazdar chalani.. paradna muzika... ak sa vam chce checknite nas www.myspace.com/hatecontrol1
nazdar
Ok díky moc ;).Kdyžtak to pošlete na cernydrevorubec666@seznam.cz .Ještě jednou dík ;)!
Ďakujem, za pekný príspevok.... :P Vidíme sa na EXTREME CORE TERROR-E :) Teším sa na Vás :) nech sa darí :)
Čus.Jste skvělá skupina.Dá se někde sehnat text od skladby respekt?;)
HI
doufam ze se potkame v blizke dobe v pacove na nejakem koncerte,)
Hlasujte pro kytaristy X-CORE v anketě Rebel Rádia Brod - http://radiobrod - o tom, s kým si chcete přečíst příští rozhovor! Vyberte nejlepšího ! http://magazin.radiobrod.cz/?q=s-kym-si…
Díky vám ať taky hraje :)