Ahoj děkujeme za názory kládné či záporné. Odchod Georgeho byl po vzájemné domluvě, kdy na prvním místě měl rodinu-což je pochopitelné a nechtěl brzdit další chod kapely, kdy nevěděl zda bude nebo nebude moct koncertovat, což chápeme a respektujeme. Co se týče recenzí na desku, či na koncertování: tak zde je nutné řící, že jsme si tuto cestu zvolili sami, je to pro nás naplňující a chceme jít dál za naším vývojem do jakýchkoliv sfér. Celkem chápeme negace třeba na živák, nebo na desku, že se nelíbí to nebo ono. Je to váš názor a ten respektujeme, upřímně ať už sem kdokoliv napíše cokoliv, tak v našem přesvědčení nás to nezbrzdí, měli jsme vždy svou hlavu a tak to bude i do budoucna...závěrem bych dodal otřelou větu, že nás nebaví zůstavat ne mrtvém bodě, ale baví nás jít dál poznávat směry, styly, lidi, to je důvod proč vše děláme.....a na závěr bonmot taktéž otřelý: za úspěch se v ČR platí...leč ne zlatem...mějte se fajn zdraví Prema a X-CORE...