no dufam ze nabuduce budem moct ist a preco som o nic nedosla co nebolo dobre?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no dufam ze nabuduce budem moct ist a preco som o nic nedosla co nebolo dobre?
sory ze som nebola ale nemohla som ale urcite to bol super koncik
Pánové,,,epesní!!:)
Čau Tome, to víš, že přijedeme jen nevíme kdy, ale bude to určitě brzo, na Slovensku hrajeme moc rádi, takže nás tam co nejdřív uvidíš...
Cawte!!!
Milujem vasu hudbu je fakt skvela.Len chcem sa opytat ci nepridete este raz na slovensko, kdesy ku ziline, lebo chcem vas vidiet ale co mate skladby tak su skvele, snad vas este uvidim drzte sa!
Tomas
Cuss chlapi zdravim !! chtěl sem vám jen říct že mě to se Slayer moc mrzí no ale holt to něco svědčí o našem národě, teda nic osobního proti MT ale holt šli přes mrtvoly a podle mýho by ste si to zasloužili 100% víc, když nic jinýho určitě byste líp hudebně reprezontovali . Tak se mějte přeju hodně zdaru !!!
Zdravíme pánové,pěkně vám to šlape jen tak dál.Jinak po dvou letech nečinosti,se opět vracíme k t/hc,tak uvidíme.Ať se vám daří.
jo kurva pánové, dá se to, ale stejně to není taková pařba, jako když oslavuju já! jste měký
Joha..par fotek z RockCafe..(o neco vic jich bude na xichty.cz az to zverejnej:)
http://fotoreporty.rhizopus.net/2008-11…
Recenze z musiczone.cz:
http://www.musiczone.cz/recenze-1951/x…
7/7