Zdarec. Výborný zvuk, dobrá tvorba. Když tak se mrknete i na mou muziku, práve jsem vydal první nejnovější album a budu rád když zanecháte i nejaký názor. :)
http://bandzone.cz/tomproject6?cd=1
LubomírHotový&spol
Slyšel jsem vás 2x3x..není to sice můj styl-a bubeník je třída -to jo jenom si říkám ohledně hledání-protože člověk něco hledá furt-kdybyste hledali to pravé s našim Stvořitelem?Poslouchám spousty skvělých kapel-ale žel Bohu-povětšinou je to směrem proti Bohu-co nás velice miluje.Tma- je lidem bližší než světlo-nechápu to.Tak mnoho zdaru do toho hledání se...Kristovec i rocker L.H.











