no comment...stacilo mi to na benatsky a nemam co dodat proste skvely!!!...showman jak svin....a retrofutro discothegue fakt pecka!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no comment...stacilo mi to na benatsky a nemam co dodat proste skvely!!!...showman jak svin....a retrofutro discothegue fakt pecka!!!
Ahoj přátelé a kamarádi, omlouváme se za spam, ale máme pro Vás další novou moc pěknou písničku a to „Ach pane prezidente“, tak jí čekujte na http://bandzone.cz/tichodeprecupeband a nebo jí lze slyšet na nějakém z našich koncertů…
Tak co Xavi...už visíš v pokoji dvanáctiletých holčiček? :)
retrofutro trochu U2 co? :) snad nebudes papezi libat ruku, jinak V.M.H. rulezzz pico
Zavim sveho oblibeneho acoustic crosouvr interperpeta. hau
nejlepší song ever je stejně Negatiff Reggae !!!!
Tak trochu pro zasmání, v mým playlistu na prvním místě s názvem Jak moc jsme v Prdeli
Zdravím! Slyšel jsem několik skladeb a fakt mě docela pobavili! Třeba Nazijazz je dobrej!
Sorry, ale lupnul jsem tě k nám do spřízněných... vím, že to není pravda, ale takhle kdykoliv se čeknu na naše stránky, tak čeknu aj ty tvoje... :D
Jinak PF 2008!
Ahoj Xavi, nejspíš si na mě nevzpomeneš ale jsem ten malinkej chlapečes s copánky a v dívčí sukni, se kterým jsi trávil jedno odpoledne s Divadelníka z Písku :o) né sranda. Ted vážně nevážně. V Písku jsme se opravdu potkali v tehdejším RWčku s Pokčou a ostatníma, a já mám teď jeden dotaz, o prázdninách tj přesně 30.8.2008 budeme dělat malej festival tady u nás ( www.zakalime.com ) který je určen na podporu neziskových organizací Písecka, a chtěl jsme se optat, zda by jsi neměl zájem vystupovat. Protože já osobně bych si to moc přál a myslím že by jsi potěšil i mnoho a mnoho dalších lidiček.