When It Rains - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

When It Rains pop-rock / Strakonice

„V zimním spánku“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Tamburína, Saxofon, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Jsme When It Rains,

mladá šestičlenná skupina ze Strakonic, hrající styl na pomezí popu/rocku  v čele s krásnou zpěvačkou oplývající nezaměnitelným hlasem.

Chceme vás bavit a naplňovat naší hudbou. Po tříletém hraní za sebou máme několik desítek koncertů, natočený klip a dvě vydané EP It's not a miracle a MAKEOVER. Jak název druhého EP naznačuje, náše zaměření prošlo změnou a místo acoustic-alternative se snažíme hrát energický pop-rock, což potvrzuje i náš druhý klip nesoucí název Na vlnách.

Vystupovali jsme již na akcích jako Strahov Open Air, SHOW Strahov, plzeňském Majálesu či Žižkovské noci, a zahráli si vedle Charlie Straight, Calm Season nebo Rybiček 48.