When It Rains - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

When It Rains pop-rock / Strakonice

„V zimním spánku“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

V zimním spánku, nikoliv u ledu

Upraveno:

No prostě studujem, protože muzika nám kdovíproč nevynáší na živobytí (nechápu). Ale máme nahranej singl Vážka a už téměř roztočenej sud klip, čímž pádem budeme určitě zase slavný, jako jsme byli dřív. Chce to jen čas. A nechodit se zpěvačkou, žejo. 

Neprší


Chcete být v obraze? Sledujte náš párty FB!

Upraveno:

Ahoj! Rádi bychom vás přivítali na našem bendzoun profilu! Najdete tu všechno podstatné - písničky, videa, fotky, základní informace.. Co tu ale bohužel nenajdete, je pravidelný přísun hovadin a zbytečností (rozuměj reportů a fotek z koncertů a dalších cest), kterého se vám dostane pouze na našem stále aktivním FB profilu! Neváhejte proto a dejte nám lajk!

A sledujte sekce koncerty, jedeme jako parník :)

Když prší 


Ahoj Matěji + Strakonická Grammy

Upraveno:

Jak už to tak někdy bývá, cesty se sbíhají a zase rozcházejí. Naše cesta s Jirkou se bohužel po čtyřech letech rozpojila. My mu moc moc moc děkujeme za krásné chvíle, které jsme spolu mohli prožít, za všech 50 koncertů, které s námi odehrál, a přejeme mnoho štěstí do dalšího hudebního působení. 
Máme Tě rádi, kámo <3

S každým koncem něco začíná. My u nás vítáme novou mladou krev, posilu z posilky, basáka Matese. Mates je satanista, má rád BCAA, bench a holky, co na to jdou bez keců a rychle. Nemá rád alkohol a moc písmenek na jednom místě.

Ahoj Matěji!


A na závěr moc a moc děkujeme za to, že na nás chodíte, že nás podporujete, a že jste pro nás hlasovali ve Strakonická Grammy. Motivuje nás to do další práce a rádi vidíme, že to, co děláme, má nějaký smysl. :)

Kapela roku - 2. místo
Počin roku - vítěz (klip Na vlnách)
Zpěvák roku - 2. místo (Hanička)Vaši Když prší**