Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Watergate alternative-rock / Chomutov

„Kapela ukončila svojí činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Kytara
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Ahoj všichni, jsme parta hudebních nadšenců, která by se chtěla zaměřit na hard rock, rock'n'roll a trochu zabrousit i do metalové hudby. Rádi ale experimentujeme s mnoha odlišnými žánry. 

Jsme, dá se říct, začínající kapela, takže stále musíme dolaďovat sound, ale za to nadšení pro muziku máme na 120%. Kromě vlastní tvorby, kterou si na našem kanále můžete poslechnout se rádi taky věnujeme pestrému výběru coververzí našich oblíbených interpretů, např.: Pink Floyd, Lynyrd Skynyrd, Foo Fighters, Hudba Praha, AC/DC... atd. Od starých fláků až po ty novější pecky. :-)

Bio a historie

Vznik kapely je začátkem září 2011.