Marry B - Úvod | Bandzone.cz

Marry B rock-rock'n'roll / Jirkov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Dokonalá jízda [2017]
  Nezařazeno
 • Payboy [2017]
  Nezařazeno
 • Woodstock [2013]
  Nezařazeno
 • Lady [2014]
  Nezařazeno
 • V tom světle [2014]
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Marry B a COX&VOX Bohemian Takeover Tour 2018!

(Upraveno: )

Bohemia Takeover Tour 2018!! Tenhle rok nastartujeme luxusně! Projedeme republiku s našlapanou bandou Cox&Vox! Ty si vyber město a doraž, protože jestli chceš vidět nefalšovanou rock´n´roll show tak tam nesmíš chybět! Odkaz na události máš tady: http://bit.ly/2EqYAXP ! A jestli chceš abychom přtáhli i do tvýho města nebo oblíbenýho klubu tak je ještě pár volných termínů...23.2, 24.2 a 2.3. ! Chystáme se na Vás!

 

Fotka uživatele Marry B.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Lnemecek01

Zdravím Vás,

zastupuji (provozuji) dnes již legendární chomutovský klub Huháč, dříve undergroundový Huhu Bar, který v současnosti prochází změnou. Rád bych navázal na tradici skvělých koncertů a hudební osvětu našich i přespolních domorodců.

Vaše kapela mě oslovila, proto bych se rád dohodl na spolupráci.

Odhlučněné sklepní prostory s autentickou atmosférou severu Čech přímo vybízí k pořádání hudebních akcí. Kapacita interiéru je pro 70 návštěvníků, v létě je v provozu velká zahrádka s grilem, excelentně čepuji pivo Excelent 11°, nebo z bohaté nabídky lihovin naliji něco ostřejšího. Velkou výhodou je, že lidi jsou naučeni do klubu chodit a jsou zvyklí na žánrovou rozmanitost pořádaných akcí.

Pokud byste měli zájem v Huháči vystoupit, rád se s Vámi spojím a dohodnu na podrobnostech.

Předem díky za odpověď.

Lukáš Němeček
provozovatel
Tel.: 722/008 399
lnemecek01@gmail.com

Bez profilu

J.J

Zdravím Marry B. Včera jsem navštívil fest v Březně. Co bych měl k Vašemu vystoupení dodat. Na každé akci pravidelně patříte mezi nejlepší, ne-li úplnou špičku účinkujících. Březno to potvrdilo. Jak se zmínil moderátor:,,Čím starší,tím lepší". Měl úplnou pravdu.
Kluci, Vaše vystoupení je opravdu plné energie, živelnosti a viditelného nadšení ze hry. Za mnohé fanoušky rocku díky za takové zážitky. Doufám, že se brzy na nějaké akci setkáme.
Martine, Ondro a Plechy. I Vám patří můj dík za to, že mě Rock ´N´Roll pořád tak baví.
Přeji hodně spokojených fanoušků.

Zobrazit všechny názory