Marry B - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marry B rock-rock'n'roll / Jirkov

„Bohemian Takeover Tour 2018!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Marry B a COX&VOX Bohemian Takeover Tour 2018!

Upraveno:

Bohemia Takeover Tour 2018!! Tenhle rok nastartujeme luxusně! Projedeme republiku s našlapanou bandou Cox&Vox! Ty si vyber město a doraž, protože jestli chceš vidět nefalšovanou rock´n´roll show tak tam nesmíš chybět! Odkaz na události máš tady: http://bit.ly/2EqYAXP ! A jestli chceš abychom přtáhli i do tvýho města nebo oblíbenýho klubu tak je ještě pár volných termínů...23.2, 24.2 a 2.3. ! Chystáme se na Vás!

 

Fotka uživatele Marry B.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Lnemecek01

Zdravím Vás,

zastupuji (provozuji) dnes již legendární chomutovský klub Huháč, dříve undergroundový Huhu Bar, který v současnosti prochází změnou. Rád bych navázal na tradici skvělých koncertů a hudební osvětu našich i přespolních domorodců.

Vaše kapela mě oslovila, proto bych se rád dohodl na spolupráci.

Odhlučněné sklepní prostory s autentickou atmosférou severu Čech přímo vybízí k pořádání hudebních akcí. Kapacita interiéru je pro 70 návštěvníků, v létě je v provozu velká zahrádka s grilem, excelentně čepuji pivo Excelent 11°, nebo z bohaté nabídky lihovin naliji něco ostřejšího. Velkou výhodou je, že lidi jsou naučeni do klubu chodit a jsou zvyklí na žánrovou rozmanitost pořádaných akcí.

Pokud byste měli zájem v Huháči vystoupit, rád se s Vámi spojím a dohodnu na podrobnostech.

Předem díky za odpověď.

Lukáš Němeček
provozovatel
Tel.: 722/008 399
lnemecek01@gmail.com

J.J


Bez profilu

Zdravím Marry B. Včera jsem navštívil fest v Březně. Co bych měl k Vašemu vystoupení dodat. Na každé akci pravidelně patříte mezi nejlepší, ne-li úplnou špičku účinkujících. Březno to potvrdilo. Jak se zmínil moderátor:,,Čím starší,tím lepší". Měl úplnou pravdu.
Kluci, Vaše vystoupení je opravdu plné energie, živelnosti a viditelného nadšení ze hry. Za mnohé fanoušky rocku díky za takové zážitky. Doufám, že se brzy na nějaké akci setkáme.
Martine, Ondro a Plechy. I Vám patří můj dík za to, že mě Rock ´N´Roll pořád tak baví.
Přeji hodně spokojených fanoušků.

Zobrazit všechny názory »