Wane Sick - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wane Sick pop-crossover / České Budějovice

„...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme mladá kapela z Českých Budějovic hrající kombinace rocku, popu i punku. Určitě se Vám hned vryjeme do hlavy pomocí silných emocemi přesycených textů, řinčícími činely a kytarovými rify na hranici hlasitosti. Naší hlavní silou jsou energická vystoupení , které Vás nabijí minimálně na další týden.

kontakt: info.wanesick@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/WaneSick

Bio a historie

4.dubna 2011se Ondra a Gregy na hodině angličtiny rozhodnou založit kapelu.

Později se přidává Tomáš „Kelt“ Tomařík na pozici druhé kytary. Basy se po krátkém hledání ujme Filip „Fikes'“ Kesely (aka Kesy).

Začínají tvorby prvních materiálů a zkoušení v garáži. Protože Gregy nechce zpívat začneme marně hledat zpěváka. U mikrofonu se vystřídá větší množství lidí ovšem nikdo není tak dobrý aby si post udržel.

Spásu nabízí až Pája „Maybe“ Semeráková, která se přidává na konci června 2011 a začíná se učit texty.

Na podzim nás z garáže vyhání zima a my zoufale hledáme zkušebnu. Po asi 2 měsíční pauze se přesouváme do Boršova, kde zkoušíme cca měsíc, ale podmínky nebyly odpovídající dohodě.

Na jaře nás opouští Filip a věnuje se kariéře.

Začínáme opět hledat basáka. Pája není vůbec spokojená se stylem který hrajeme a WANE SICK začíná pomalou transformaci do nové podoby.

Hledání Basáků nebere konce a my těsně před létem 2012 nacházíme Honzu Maxu, který přes jeho počáteční entusiasmus kapelu opouští.

Zároveň z důvodu změny stylu opouští kapelu Kelt a WANE SICK se ocitá v počtu 3 lidí a bez zkušebny.

Následuje prázdninová pauza s mizivou vidinou pokračování WS.

Záchrana přichází 13.září kdy se WS stěhuje do nové krásné zkušebny v KD Vltava, definitivně dopiluje nové songy a některé staré přizpůsobuje novému stylu.

11.října tvoří WS za pomoci kamaráda Filipa první nahrávku udělanou v polních podmínkách.

31.října se prokleté pozice basáka chopil Marek Jedlička a začíná se domlouvat první koncert.

Koncert stanoven na 6.12.2012! Druhé kytary se opět ujímá Kesy!