Vyzj - Úvod | Bandzone.cz

Vyzj metal-folk / Vizovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Temná Noci
  Nezařazeno
 • Jeho příchod
  Nezařazeno
 • Žalozpěv
  Nezařazeno
 • Dubová tvář
  Nezařazeno
 • Súmrak
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zelený přicházá, aneb demo CD dokončeno!

(Upraveno: )

Psal sa rok 2010, když vznikly první skladby pro­jektu Vyzj. Na počátku roka 2011 byla zveře­jněna první skladba s názvem Temná Noci, která z hlediska oblíbenosti u posluchačú zcela předčila moje očekávání. Po 9 měsí­coch sa dokončilo skládání zbylých 4 skladeb do dema Pří­chod Zeleného a započalo nahrávání.

Demo mělo byt hotové ještě na zimní slunovrat, z důvodu nedostatku času a zkušeností s mas­teringem sa ale výrazně odsunulo. Vešk­eré nahrávání a mixování probíhalo v domácích pod­mínkách, ne ve studiu. Včilkaj  nadešel rok 2013, přežili jsme aj pláno­vaný konec světa a demo CD Pří­chod Zeleného je hotové. Byly sice v plánu i nějaké ty vokální části, nicméněj je potřeba sa pohnút daléj a starú kapi­tolu uza­vřít. Není vylúčeno, že něk­terá skladba neb­ude v budúcnu znovu nahraná se zpěvy.

Rád bych poděko­val své přítelkyni Dianě za krásnú kresbu Zeleného Muža pro pře­bal dema a grafikovi Ythren­ovi za jeho následné zpra­cov­ání a pomoc s vek­tor­izací nového loga.

Na novém webu webu sa budú kromě dalších hudeb­ních děl objevo­vat takéj pověstí, články a časem nějaké povídky z Vizovicka.

Demo CD lze stáhnút na  nově spuštěných stránkých Vyzj.cz nebo poslechnút na Soundcloudu (nebo tu na Bz.)

Tož přeju Všem krásný poslech a budu rád za jakúko­liv zpětnú vazbu. Slava!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

krutoprisny_horst

Nazdar ogare! :) Jak sis možná už všiml, kritizoval jsem už na OM. :) Každopádně budu vyčkávat na další počiny, myslím, že budeš v tvůrčí oblasti růst. Jinak jsem ti zapomněl pochválit grafiku, ta je, jako obvykle, naprosto skvostná.

Zobrazit všechny názory