Volant - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Volant punk-power / Pardubice

„V prodeji nové CD a vinyl Make Punk Greta Again“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové CD a LP v prodeji

Upraveno:
Vážení přátelé, partneři, registrovaní či neregistrovaní, kamarádi, negativní či pozitivní. U příležitosti našich 25 let vychází novinka MAKE PUNK GRETA AGAIN.
K dostání je ve formě CD a LP přes naše stránky www.volant.cz nebo přes Cecek records.
Album obsahuje 12 šlágrů, které jsme postupně nahráli od roku 2015.
Hloubali jsme, má vůbec cenu vydávat písně na fyzickém nosiči? Zvláště pak když náklady jsou v desítkách tisíc, a když písně můžete volně poslechnout na Bandzone či Spotify? ????????Ale hodný vydavatel Cecek pravil: „Vole, ty písně jsou dobrý. A blíží se Vánoce, oslavy, křtiny svátky. A tam všude musíte jít s dárkem. A každá žena vyžaduje dárek. A ještě k tomu originální!“. „Hm, hm, hm. A to je pravda Cecku vole“. ????????A jak řekli, tak udělali.
Obal je dílem vynikajícího grafika Goldy ze Znouzectnosti. A k tomu všemu bude každý nosič podepsán členy souboru s osobním věnováním pana Zdeňka. A to je nejvíc.
HCHKRDTN

Nové CD a LP s názvem MAKE PUNK GRETA AGAIN

Upraveno:

„Je to tak!“. U příležitosti 25 let vychází nový soubor písní a tanců. Na CD a LP s hrdým názvem MAKE PUNK GRETA AGAIN. A my máme opravdu radost.

Písně jsou skoro romantické až plné. A nebojím říct, jsou plné mutující přírodní lyriky! (netuším, co to znamená, ale zní to dobře).

Poděkování zasluhuje bubenický mistr Václav, v jehož stodole nedaleko Pardubic jsme se mohli schovat před koronavirem, a písně dopilovat. Rovněž doporučil výborné pardubické studio Streetsound. Poděkování dále zaslouží zvukový mistr a borec Martin Tefr, jež se pod nahrávkami výrazně podepsal. V tom nejlepším smyslu! A děkujeme básnikovi Slezska Petrovi Benkovi za text k písni „Je to v hajzlu, je to v *****. A poslední poděkování je bosé harmonikářce Lucce z Dukly vozovny, jež se chopila klavíru a ženského vokálu.

Prodej probíhá přes webchod na  www.volant.cz

Takže: MAKE PUNK GRETA AGAIN a Točme se!


Rok 2020

A je tu rok 2020. Oslavy 25 let na scéně a nový singl. Jak se říká: Checkuj a doraž. HCHKRDTN