Vnitřní Faktor - Názory | Bandzone.cz

Vnitřní Faktor punk-rock / Kladno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

27. března 2017
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Životní jistoty?
    Vnitřní Faktor - Zotrwačnosť
  • Cesta životem
    Vnitřní Faktor - Zotrwačnosť
  • Chlupatý ráno
    Vnitřní Faktor - Zotrwačnosť
  • Priority
    Vnitřní Faktor - Zotrwačnosť
  • Pokroky
    Vnitřní Faktor - Zotrwačnosť
  • Nech to bejt
    Vnitřní Faktor - Zotrwačnosť
  • Vzpomínka
    Vnitřní Faktor - Zotrwačnosť
  • Hokejova
    Nezařazeno
  • Starý dobrý časy - „Dohodli sme sa, že se dohodnem“ (2012)
    Dohodli sme sa, že se dohodnem
  • Narozeninová - split CD „Dohodli sme sa, že se dohodnem“ (2012
    Dohodli sme sa, že se dohodnem
  • Zodpovědný mladý muž - „Dohodli sme sa, že se dohodnem“ (2012)
    Dohodli sme sa, že se dohodnem
  • Tak se ptám - split CD - „Dohodli sme sa, že se dohodnem“ (2012)
    Dohodli sme sa, že se dohodnem
  • Vlkodlak - split CD - „Dohodli sme sa, že se dohodnem“ (2012)
    Dohodli sme sa, že se dohodnem
  • D.I.Y. - „Dohodli sme sa, že se dohodnem“ (2012)
    Nezařazeno
  • Pravý rozdíl - „Dohodli sme sa, že se dohodnem“ (2012)
    Dohodli sme sa, že se dohodnem
  • Poldovácká (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Život nazmar (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Blanka (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Kroužek (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Nadějné vyhlídky (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Zvláštní den (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Vyšší princip (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Čekárna snů (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Svědek (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • Reklamní blok (2009)
    Slzy paní POLDI ... aneb komerční neúspěch
  • O rodičích (2006)
    Čtyři z punku a pes
  • Druhej dech (2006)
    Čtyři z punku a pes

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Kohouti

Šťastný a veselý

Bez profilu

Andulína

Zdravíím .. tak jsem vám chtěla popřát hodně úspěchů do toho nového roku 2008, hodně koncertů, fanoušků,atakdále....:-))

plusminus

jj, tak at vam to slape minimalne tak, jako do ted - preju hodne stesti a jeste vic koncertu(snad i v brne) do novyho roku :) cuzz

johny.mistr

Hej hola, nazdárek Vnitřňáci(to sem vás hezky pojmenoval co?), taky vámpřeju hezký Vánoce a šťastnej Novej. Hlavně ať ten další rok přežijeme co? Ze všech stran se to sere, ale bude líp.

Bez profilu

Simonka

Ahojky super kapelo!!! Ať vám to hraje stále tak dobře!!!!

Bez profilu

Mocička

Už jste dlouho nebyli v Rakáči proč pak to????