ty vole když to čtu tak já můžu přát akorát štastnej blížící se konec ledna :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty vole když to čtu tak já můžu přát akorát štastnej blížící se konec ledna :-)
Šťastný a veselý
Zdravíím .. tak jsem vám chtěla popřát hodně úspěchů do toho nového roku 2008, hodně koncertů, fanoušků,atakdále....:-))
jj, tak at vam to slape minimalne tak, jako do ted - preju hodne stesti a jeste vic koncertu(snad i v brne) do novyho roku :) cuzz
Hej hola, nazdárek Vnitřňáci(to sem vás hezky pojmenoval co?), taky vámpřeju hezký Vánoce a šťastnej Novej. Hlavně ať ten další rok přežijeme co? Ze všech stran se to sere, ale bude líp.
Zdar Faktoři,
hezký svátky a v příštím roce čao!! :)
Ahojky super kapelo!!! Ať vám to hraje stále tak dobře!!!!
ZDAREC FAKTOŘI !! FURT VÁM TO ŠLAPE ! VIŠŠÍ PRINCIP - SUPER KOUSEK TA MĚ VŽDYCKY DOSTANE !!
Mocička: To máš pravdu, ale asi se nelíbíme, tak nás nezvou.
Daník: díky, moc si toho vážíme!!!
Už jste dlouho nebyli v Rakáči proč pak to????