Radeck Mystik Vatral - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Radeck Mystik Vatral alternative-folk / Frýdlant nad Ostravicí

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
6 174
Poslechnuto skladeb
1 127
Profil registrován
2.11.2010

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jsem samouk a skládání hudby i psaní textů se věnuju  od svých 20 let.

V roce 1995 jsem  doma natočil své první demo POCITY ještě pod jménem RADUZ. Od té doby jsem založil pár kapel s fajn kamarády muzikanty a s nimi pak hrál a náhrával různé desky pod jmény FORM OF LIFE, SKORIČMASS a ZANULY  až do roku 2015.                                            Profil kapely hardrockových ZANULY dříve SKORIČMASS můžete ještě zkouknout na BANDZONE neb koncerty na youtube.

V roce 2015 společně s Markem Paučkem a Martinem Jurkovským vydáváme desku ZANULY AKUSTIK  pod názvem noir.

Profil kapely ZANULY AKUSTIK je ještě na facebooku a youtube. A zvláštní poděkování jmenovitě PETRU VOJKOVSÉMU,KAMILU URBÁNKOVI,MARTINU LIĎÁKOVI,MILANU MARKOVI, PETRU ŠVRČKOVI,MARTINU JURKOVSKÉMU a nejvíc MARKU PAUČKOVI za nahrávání  desek,vytváření obalů,  za zvuk za dobrý basový doprovod v kapele a za práci na převádění mých starých kazet na cd prostě všem všem všem moc DĚKUJI  rodině,přátelům , známým i nepoznaným.

Rokem 2016 hraji už solo a v roce 2017 vydávám samonákladem své první akustické album DIEHARD - ZPÁTEČNÍK .

Na desce je výběr balad ve folckových verzích co jsem složil od roku 1995 až po rok 2016 a nahrané už pod pseudonymem Radeck Mystik Vatral.

Koncem roku 2017 připravujeme novou desku ZANULY se šesti skladbami a plánujeme ji začátkem roku 2018 vydat samonákladem.

Bio a historie

DIEHARD - ZPÁTEČNÍK 2017