Utíkej! - Úvod | Bandzone.cz

Utíkej! punk-rock / Tábor

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Kapelní lajf
  Nezařazeno
 • Poslední mohykán
  Nezařazeno
 • Tulák
  Nezařazeno
 • Lepší dny
  Nezařazeno
 • Udržitelná
  Nezařazeno
 • Strastiplná
  Nezařazeno
 • Nadějná
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Venca "21"

Ahoj, dnes jsem vás úplně náhodou objevil tady na Bandzone a i ta zatím jediná písnička, co tu máte, mi stačila, abych si vás dal do oblíbených kapel. Další song jsem našel na YouTube, ten mi potvrdil, že to byl správný krok a už tam máte můj odběr. Jinak bych už asi opakoval to, co tu napsali kolegové přede mnou, snad jedině kromě toho, že jsem vás zatím neslyšel naživo, ale to se po uklidnění virové mánie změní. Tábor mám za humny. A kdybyste si někdy chtěli zahrát v písecké Podčáře, vřele vás tam doporučím. Ať vám to hraje!

P.S. Dotaz na Ninu - Jak to aktuálně vypadá s Hodně Podně? Je ještě nějaká šance na znovuzrození?

Utíkej!

Ahoj, moc děkujeme, když si někdo dá práci a napíše nám takový komentář, tak nás to jako kapelu strašně těší a dává nám to pocit, že to co děláme má smysl. Na nahrávkách se pracuje a v nejbližší době by měl vyjít singl. Díky za přízeň a někdy zas na koncertě! Utíkej!

ladysr2

Stát se fanouškem kapely po prvním koncertu, který jsem viděl, je sice zvláštní, ale nešlo to jinak :-)
Máte zábavnou, pestrou a chytlavou muziku, poslech potěší i zpěv, skvěle vám to ladí a jste sehraní. A rozpoznatelní. To je taky velké plus. Aspoň pro mě. V té nesmyslné záplavě rádobymuziky najít někoho s vlastním ksichtem, kdo umí.
Na to, že jste měli 29.2. v Dejvicích teprve druhý koncert, tak umíte i komunikovat s lidma. A to se taky počítá.
Jediné, co mě dnes mrzí, že jsem tady nenašel žádnou vaší muziku. Těšil jsem se, že si vás poslechnu.
Přeju vám a vlastně i nám fandům dobrý muziky, aby jste vydrželi a aby o vás bylo víc slyšet. Potenciál kapely aspoň státního významu ve vás je. Držím palce

Zobrazit všechny názory