UHF - Úvod | Bandzone.cz

UHF crossover-metalcore / vysočina

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • D.O.P. - Hrdiové
    Nezařazeno
  • Let´s roll - field in flames
    Nezařazeno
  • Reincarnate - Take this live
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

United Hardcore Forces

Reincarnate

http://bandzone.cz/reincarnate

 Grupa, pocházející z Jihlavy jménem Reincarnate se  datuje někdy od začátku roku 2007 .V sestavě Šety Honza  Láďa a Sebry kapela působí něcoi přez rok. Hlavním směrem, kterým se kapela ubírá je metalcore s různými prvky jiných hudebích stylů. Kapela si zakládá na melodických zpěvových refrénech a tvrdších skákavých slokách. Kluci za sebou mají již spoustu odehraných koncertů po čr ,dva natočené klipy, jedno demo a aktuální singl Take this life.

D.O.P.

http://bandzone.cz/dop

 

Kapela vznikla v roce 1997 jako Dreams of Pain. Postupem času se v ní měnili jak členové, tak styl muziky a po třech letech občasného vystupování se kapela rozpadla. V roce 2002, po víc jak roční pauze, zkrácení názvu na D.O.P. se dává kapela znovu dohromady.Mění se jak členové, tak styl hudby. Zkouší se new repec a vyjíždí se na první koncerty. Rok 2006 se stává pro kapelu opět zlomovým.Odchází basista a půl roku po něm i jeden z kytaristů. D.O.P. zůstávají ve třech a pokračují v hraní. Paradoxně zjišťují, že ve třech je to zatím to nejlepší a nejtvrdší období kapely. Chystají se natočit další demosnímek. Je plánovaný na konec roku 2007 nebo začátek 2008.Bohužel ani rok 2008 nezačíná pro kapelu nejlépe.V lednu ohlásil z rodiných a osobních důvodů odchod z kapely i kytarista Shimano a tak se rozhodovalo, jestli vše ukončit nebo pokračovat dál,zvítězila ale chuť hrát a tak do kapely vstupuje po šesti letech nový člen,kytarista Vasquez.Nahrává s kapelou desku OBĚTI,singl STALKING/VÍRA TVÁ  a cd RUKU V RUCE. V září 2010-po 30 měsících i on opouští kapelu.NASTÁVÁ OBDOBÍ HLEDÁNÍ.....................Období hledání trvalo opravdu jen pár dní.Usmálo se na nás štěstí  a objevili jsme mladého a pro naši muziku zapáleného kytaristu Jirku Ondráka,alias Ondryse.Během měsíce se naučil téměř celý náš koncertní set a tak jsme po měsíci a něco mohli znovu vyrazit na živá hraní.První koncert,který s náma odehrál se myslím povedl více než dobře.Ondrysova nová krev vnáší do naší muziky nové kytarové postupy,které se doufejme objeví na další desce.Nemůžu opomenout ani dalšího člena kapely,který je v naší partě už několik měsíců a který.i když není muzikant je velice důležitým článkem D.O.P.Je to náš Driver a technik Ivo.

 

  

Let´s Roll 

http://bandzone.cz/letsroll

 

Třebíčská kapela Let´s roll vznikla roku 2009. V dnešní době vystupuje v sestavě Michal, Wojta, Venďa a Maty. Kapela má za sebou pár koncertů po Vysočině. Hlavním hudebním žánrem této kapely je clasic rock s prvky rock´n´rollových rifů a  melodických sól. 

 

...

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Shami

Ahoj vsem, jiz od pondeli 1.rijna muzete opet registrovat svoji skupinu v letosnim jubilejnim patem rocniku souteze amaterskych kapel

AlternativaPro Prize 5.

Tesime se na Vasi ucast.

Vse podstatne se dozvite na strankach www.alternativaproprize.cz.

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Jay Amsta

Cus, narazil jsem na Vás a song take this live je mrte dobrej, hrozne se mi libi:)
Držím pěsti at se Vám daří;)
Můžete mi ho poslat na mejl? diky
Mam taky nakou tvorbu, tak budu rád za Váš názor

Zobrazit všechny názory