Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

D.O.P. metal-hardcore / Žďár nad Sázavou

„D.O.P. ve SPARKu !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

SPARK rozhovor a další

Zdar vám všem. Zase po čase přináším pár novinek a zajímavostí. Jelikož se blíží čas Vánoc, tak jsme i my jako banda dostali dárek, sice předčasný, ale i tak potěší. V prosincovém SPARKU vyšel rozhovor s D.O.P.ičema a my máme radost. Mějte ji taky, kupte si SPARK a počtěte. Další dárek, už ne tak sympatický je to, že nás opustil basák Kuliš. Po vzájemné dohodě jsme ukončili spolupráci. My Petrovi děkujeme za pomoc v nouzi nejvyšší, ale jede se dál. My neleníme, zkoušíme stále dál a pokud se něco nenaskytne dřív, tak na konci ledna první koncert a pak už se nás nezbavíte. Budeme jako plíseň na zdi, jako svědci Jehovovi. Až nás budete nejméně čekat, objevíme se. D.O.P.iči


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

WlaWla

MIKROWER - Neházej flintu do žita, třeba to někdy dopadne. Každopádně my děkujeme a jsme rádi, že se ti Budeme si hrát líbí.

mikrower


Bez profilu

Tak toto je pecka tato písnička BUDEME SI HRÁT i když vás nikdy asi neuvidím naživo proto že jsem z Jaroměře a to je u Hradce Králové tak si to aspoň poslechnu dík.

Pavla


Bez profilu

Ahoj. Líbí se mi vaše hudba a mám v šupleti text, který by se do vaší tvorby skvěle hodil. Je jen na vás zda se ozvete, nebo ne, napíšu vám mail. Pokud byste měli zájem a přijímáte testy od externích osob, tak se ozvěte.

Zobrazit všechny názory »