Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

D.O.P. metal-hardcore / Žďár nad Sázavou

„D.O.P. ve SPARKu !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Podzimní koncerty - part.1

Upraveno:

Zdravím vás přátelé. Psal jsem vám už dříve, ale byl jsem na hajzlu, psal jsem report na mobilu a všechno co jsem vytvořil šlo do porcelánového trůnu. Všechno. Existoval ještě kdysi jeden trůn a na ten, když si někdo sedl, skončil špatně. Skončil v hajzlu. Svět se ale od té doby hnul a tak se struktura a vzhled trůnu změnila, jeho počet se zmeganásobil, ale výsledek zůstává prakticky pořád stejný. Kdo se na tento trůn posadí, většinou vytvoří velké hovno. No a tak jsem se vrátil ke starým osvědčeným způsobům. Židle, notebook a klasická obyvatelná místnost.

Máme za sebou první várku podzimních akcí. Dali jsme Brno, dali jsme Tábor, dali jsme i Chrudim. Vezmu to postupně, protože všechny koncerty byly super, tak nechci žádný z nich ani upředostňovat ani ho dávat na druhou kolej. Brno - super akce, a ač se koncert uskutečnil ve středu, ve středu pracovního týdne, my jsme se i přesto na tuto akci velice těšili, protože jsme, za prvé hráli v naší oblíbené M13 a za druhé jsme si jeli zahrát se skvělou Švédskou bandou SATURDAY´S HEROES. Kluci hrají hodně dobrý moderní melodický punkrock, který mě osobně bavil od první do poslední skladby. My jsme si náš set taky moc užili, už jen z toho důvodu, že zvuk je v M13 vždycky bombastický. Druhý den v práci to ale hodně bolelo, ale euforie z předešlého večera nám pomohla to utrpení překonat.

Za pár dní po Brnu následoval výjezd do bašty husitů, do Tábora. Naši dobří kamarádi z kapely MERESSIEW nás pozvali na jimi pořádaný RATATA FEST. Kapel tam bylo několik, zahajovali právě Meressiew, aby se poté mohli naplno věnovat pořadatelské práci. My hráli jako poslední a před námi nehrál nikdo jiný, než naše velmi oblíbená parta brutálních mastodontů z Velmezu, deathový řezníci BAD VICTIM. Vždycky se s klukama rádi vidíme a slyšíme, protože jsme toho spolu nakoncertovali už moc. Známe se mnoho let a je paráda je pokaždé vidět. Laca opět perlil a dal k dobru velmi veselý klaunský fórek :-). Akce opět super, únava opět veliká.

To byl sobotní koncert, ze kterého jsme se vrátili někdy kolem třetí ráno, no a aby toho nebylo na víkend málo, hned v neděli jsme vyráželi směr Chrudim, kde nás ten večer čekal, tedy alespoň za mě, vrchol letošního koncertování. Předskakovali jsem naprosto luxusní a nehorázně vraždící Belgické úderce ANGEL CREW. Za bicíma seděl ex.drummer kapely PRO-PAIN, k tomu dvě neskutečně nabroušené kytary, brutální basa, dva sólové zpěvy , kterým sekundoval naprosto omračující vokál jednoho z kytaristů. Tahle sestava do nás pustila tak neskutečně výbornej set Hardcore, že i já jsem se neudržel a mlátil hlavou jako smyslů zbavený. Strašně moc velký dík za možnost si zahrát, který patří Jirkovi Trubákovi a R Clubu Chrudim. Vy kdo jste nepřišli a máte hardcore rádi, můžete jen litovat.

Toť první část našich podzimně zimních koncertů. Příští týden nás čeká daleká cesta do Karlových Varů, kde ve SLASH baru zadujeme společně s Německými CRUSHING CASPARS. Těšte se, my se těšíme už teď. Jinak nám z organizačních důvodů ze strany pořadetele odpadla 18.11. Melodka, tak se pak uvidíme až u nás, na devátém ročníku. HIGHLAND FESTu.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

WlaWla

to mikrower . tak to jsme rádi, že se to tak moc líbí. díky

mikrower


Bez profilu

Ještě taková vsuvka dávám si tu písníčku do vyzvánění telefónu.

mikrower


Bez profilu


WlaWla
Díky už to jde stáhnou - budeme jsi hrát - božská písníčka ta se vám povedla.

Zdravým vás z Východních Čech borci z D.O.Pu

Zobrazit všechny názory »