Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

D.O.P. metal-hardcore / Žďár nad Sázavou

„D.O.P. ve SPARKu !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

METAL SET 2018

Zdravím vás všechny po strašně dlouhé době. Jirka říkal, abych napsal nějakej report, že jsem línej jako vepř a že se hovno stane, když si místo dloubání v nose sednu ke klávesnici a něco napíš(č)u. No a jelikož jsem zažili naprosto luxusní akci, tak jdu na to.

Nové město na Moravě je naše současná Alma Mater. Toto město je ale známé hlavně díky sportu a pořádat metalovou akci tady ještě nikdo nezkusil anebo už je to strašně dávno, tak že všichni pamětníci si bud´ nevzpomenou a nebo nechtějí. No ale my, jakož to zarputilí metloši a Dan Šimek, který má rád výzvy, jsme se domluvili, že něco takového by se mělo zkusit. A šli jsme na to. Ale koho pozvat. Odpověď byla jasná, legendu Českého metalu DEBUSTROL. Ale koho dalšího? Odpověď byla jasná. BAD VICTIM, smrtonoše z Velkého Meziříčí a D.O.P. z kulturáku.

Akce začala od 19:30 ale už od odpoledne se po NMNM začali trousit první černooděnci a místní restaurace nestíhala nosit pivka. Jak říkala kamarádka Pavla, když přijel vlak od Žďáru, který byl plný metlošů, vypadalo to jako na Brutalu. A tak to má být. Jako první, o půl osmé nastoupili na podium BAD VICTIM a spustili svoji smrtonosnou řež a ačkoli akci zahajovali,pod podiem se to během prvních tónů začalo plnit, tak že si myslím, že si to kluci a nahoře i lidi dole náramně užili. Poté přišla na řadu přestavba podia a následoval brutální set plný neskutečné energie. To DEBUSTROL drtil naše ušní bubínky. Tahle banda se mi nikdy neomrzí. Luxus. D.O.P. akci zakončovali, lidi zůstávali a užívali si to do posledních tónů a my jakbysmet. Vynikající , vynikající. Díky , díky.

Co dodat? Měli jsme obavy, zda se akce vydaří, protože to byla akce na nepopsaném listu, ale vydařila se. Vydařila se více, než na výbornou. Ať co se zvuku a  výkonu kapel týče, tak hlavně díky VÁM fanouškům metalové hudby, kteří jste tuhle akci podpořili a my před VÁMI smekáme. Tak že příští rok naviděnou!!!!! A ještě jednou všem Díky!!!! D.O.P. iči


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

WlaWla

to mikrower . tak to jsme rádi, že se to tak moc líbí. díky

mikrower


Bez profilu

Ještě taková vsuvka dávám si tu písníčku do vyzvánění telefónu.

mikrower


Bez profilu


WlaWla
Díky už to jde stáhnou - budeme jsi hrát - božská písníčka ta se vám povedla.

Zdravým vás z Východních Čech borci z D.O.Pu

Zobrazit všechny názory »