Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

D.O.P. metal-hardcore / Žďár nad Sázavou

„D.O.P. ve SPARKu !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

2018

Zdarec, zdravím Vás všechny v novém roce a dodatečně za celou bandu přeji Všem našim fanouškům vše nejlepší do té 2018. Trochu nastíním, co pro D.O.P. bude rok 2018 přinášet a pokud vše půjde jak má, budete se mít na co těšit. My samozřejmě taky.

Na prvním místě to jsou koncerty, Začínáme už příští týden v Havlíčkově Brodu, kde v klubu OKO zahrajeme s DEBUSTROL, Aggressive Tyrants a dalšíma bandama.Další koncerty budou přibývat, tak sledujte BZ a FB. S určitostí si letos opět zahrajeme na Pelíšek festu, na HC83 párty, u WORSTů. Určitě proběhne Praha, ale navštívíme i místa kde jsme nikdy nebyli. Určitě se uvidíme.

Nicméně v koncertování v některých úsecích roku zvolníme. S tím souvisí druhá věc a tou je deska. Už před koncem roku jsme se s klukama shodli na tom, že dozrál čas natočit další desku. Moc o ní nenapíšu, snad jen to, že už máme složeny minimálně dvě nové skladby a že se bude jednat o naše nejdepresivnější album.Rozhodně některé věci nasadíme do playlistu.Je téměř stoprocentní, že budeme chtít desku natočit ve studiu SHAARK. Další věci si zatím necháme pro sebe.

Poslední věc, se kterou se s vámi dnes podělím, je  HIGHLAND FEST X. Fakt už tuto akci děláme deset let !!! Vystřídalo se u nás hodně skvělých kapel a navštívilo nás také podle mého hodně lidí. Hodně z Vás chodí pravidelně každý rok a tak se určitě uvidíme i letos. No a jelikož je to desáté výročí, tak to uděláme trochu slavnostnější... Tak se na Vás těšíme. D.O.P.iči


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

WlaWla

to mikrower . tak to jsme rádi, že se to tak moc líbí. díky

mikrower


Bez profilu

Ještě taková vsuvka dávám si tu písníčku do vyzvánění telefónu.

mikrower


Bez profilu


WlaWla
Díky už to jde stáhnou - budeme jsi hrát - božská písníčka ta se vám povedla.

Zdravým vás z Východních Čech borci z D.O.Pu

Zobrazit všechny názory »