Tygroo - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Tygroo dechová hudba-funk / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

25. prosince 2017
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • For Aleppo
  • Kosmophonix
  • Smrt krásných gumových medvídků
  • I am the Owner
  • Balkan Blues Box
  • Lobotomie
  • Hadi v Letadle
  • Pytlíkův Ferda a Ferdův Pytlík
  • Tygroov problem
Captcha obrázek
Bez profilu

Atul Chaudhary

for best dental health services and regular checkups visit Aesthetic Smiles Dental Clinic & Facial Rejuvenation. for more infor visit: https://www.aestheticsmilesindia.com/

Bez profilu

Antonio Giovanelli

Klezmer jazz jako takový původně sestával převážně z melodií, určených jako doprovod tanečníků, později pak z instrumentálního jammování - hran byl a je nejen během svateb, ale i během jiných oslav v rámci židovské komunity.
Rozvoj doznal tento žánr v USA a Kanadě, kde v letech 1880-1924 přistěhovalci z východní Evropy, převážně židovského původu, přišli do kontaktu s jazzem zvaném americký, produkovaným černochy. A muzikanti z ranku Klazmer jazz řadu věcí z žánru černošského jazzu převzali a přizpůsobili vlastnímu pojetí hudby.

Bez profilu

Antonio Giovanelli

Jsem zapátral, odkuď je název hudebního žánru "klezmer (též "klazmer") jazz", abych zjistil, že slovem "klezmorim" (קלעזמער) hebrejština pojmenovává hudební nástroj, ale i hudebníka.
Je obtížné tento typ hudby jednoznačně identifikovat, natož definovat - jde o pojetí hudby, vycházející z hudební tradice aškenázských Židů východní Evropy, hrané nejen na evropském kontinentu, ale i v severní Americe, kam tito migrovali.
Byl hrán hudebníky zvanými "klezmorim" v (různě velikých i instrumentálně saturovaných) hudebních souborech, v židovské komunitě známých jako "kapelye".

Bez profilu

Nitishsharma

[B][URL="https://devshreedentalcare.com/ "]Best Top Cheapest Affordable Dentist Clinic Dental Filling Hospital Services Dentures Braces and Aligners Root Canal Implants Wisdom Teeth Removal Treatments in Rewari Sector 3 Haryana India[/URL][/B] Pretty good post. Posts shared useful

Bez profilu

Nitishsharma

<a href="https://www.midaswebtech.com/"> <b>Best Top Affordable Cheap Cheapest Rates Budget PHP MySQL Custom Web Website Software Android IOS Apps Application Mobile Mobility Solutions Maintenance Design Designing e-commerce portal Development Services Company Companies in India Delhi</b></a> and <a href="https://www.midaswebtech.com/web… <b>Best Top Affordable Cheap Cheapest Rates Budget PHP MySQL Website Web Development Developers and Designing Design Services Company Companies in India Delhi</b></a> and <a href="https://www.midaswebtech.com/custom-web… <b>Best Top Affordable Cheap Cheapest Rates Budget Custom Website Web Development Developers Services Company Companies in India From Delhi</b></a> and <a href="https://www.midaswebtech.com/web… <b>Best Top Affordable Cheap Cheapest Rates Budget Web Website Application Apps Android IOS Development Services Company Companies in India From Delhi</b></a>

Bez profilu

Ondra Č.

Moje nejoblíbenější česká kapela. Naživo - pařba jak sviňa :)

Bez profilu

Hansen

Muzika par excellence - což ostatně laskavý posluchač zjistí ze kteréhokoli videa na této stránce....

Bez profilu

Václav

Tak za tohle made in cz se stavím do pozoru-něco takhle nabušenýho se jen tak nevidí neslyší,není se co divit,že je kapela na roztrhání-a bude ještě víc,plačky nad tím,že šedesátý léta už se nevrátí?Prdlajs!Tady a teď,takto Tygroo!Tak ahoj u nás v Tochovicích!