Tygroo - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tygroo dechová hudba-funk / Praha

„Drum'n'brass...Balkan-funk...Klezmer-hiphop“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Bandzone.cz Tip týdne

25. prosince 2017

Fanoušci: 71

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
9 857
Poslechnuto skladeb
8 221
Profil registrován
21.12.2017

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Antonio Giovanelli


Bez profilu

Klezmer jazz jako takový původně sestával převážně z melodií, určených jako doprovod tanečníků, později pak z instrumentálního jammování - hran byl a je nejen během svateb, ale i během jiných oslav v rámci židovské komunity.
Rozvoj doznal tento žánr v USA a Kanadě, kde v letech 1880-1924 přistěhovalci z východní Evropy, převážně židovského původu, přišli do kontaktu s jazzem zvaném americký, produkovaným černochy. A muzikanti z ranku Klazmer jazz řadu věcí z žánru černošského jazzu převzali a přizpůsobili vlastnímu pojetí hudby.

Antonio Giovanelli


Bez profilu

Jsem zapátral, odkuď je název hudebního žánru "klezmer (též "klazmer") jazz", abych zjistil, že slovem "klezmorim" (קלעזמער) hebrejština pojmenovává hudební nástroj, ale i hudebníka.
Je obtížné tento typ hudby jednoznačně identifikovat, natož definovat - jde o pojetí hudby, vycházející z hudební tradice aškenázských Židů východní Evropy, hrané nejen na evropském kontinentu, ale i v severní Americe, kam tito migrovali.
Byl hrán hudebníky zvanými "klezmorim" v (různě velikých i instrumentálně saturovaných) hudebních souborech, v židovské komunitě známých jako "kapelye".

Nitishsharma


Bez profilu

[B][URL="https://devshreedentalcare.com/ "]Best Top Cheapest Affordable Dentist Clinic Dental Filling Hospital Services Dentures Braces and Aligners Root Canal Implants Wisdom Teeth Removal Treatments in Rewari Sector 3 Haryana India[/URL][/B] Pretty good post. Posts shared useful

Zobrazit všechny názory »