Tři ségry Banditos - Videa | Bandzone.cz

Tři ségry Banditos punk-garage / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Krotitelé chlastu
    Nezařazeno
  • Koleda 2014
    Nezařazeno

Tři sestry BANDITOS - Koleda 2013

Oficiální videoklip Vznik: 7.10.2013
Vánoční koleda v podání kapely Tři sestry BANDITOS
---------------------------------------- -------------------------------------
Námětem vánočního videoklipu se staly nedávno na veřejnost uniklé autentické záběry setkání českého Ježíška s americkým Santou v restaurantu Na Kovárně a překvapivé odhalení, že českým Ježíškem je žena...

Předem prosíme Tři krále, aby si odpustili svoje nemístné poznámky o slavnější české koledě, pokud z reproduktorů zazní „Koleda" od Tří sester BANDITOS. I neotesaná srdce českých rockerů a punkerů je potřeba ve vánočním čase otesávat a připomínat jim návraty k rodinám a hudební produkce bez volume na max. Nelehkého úkolu se ctí zhostila kapela Tři sestry BANDITOS, která na adventní neděli natočila vlastní verzi vánoční koledy a po bleskové realizaci videoklipu ji posílá do éteru a obrazovky všem potřebným.
Vy, jež Koledu uvidíte a uslyšíte, šiřte vánoční poselství dále. Nepřerušte magický vánoční řetěz!!! Moderátor Juan Cortes z mexického státního rozhlasu nechtěl tuto koledu nikdy pustit. Avšak poté, co ji zdecimován hrozivou životní situací v zoufalství pustil, ihned jej opustila tchýně, která přijela na rodinnou návštěvu na celé vánoční svátky.