Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tři ségry Banditos punk-garage / Praha

„Ségry forever <!!!>“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Když se řekne „SOMBRERO GRANDE TOUR“, tak už každý správný pistolník tuší, že se nový koncertní program ponese v duchu slavné skladby Mexiko. Servírovat se budou i další osvědčené hity, jako je Průša, Nechci do ústavu, Kovárna, Život je takovej, Ztráta imunity nebo Zelená. Už během úvodních taktů budou návštěvníci vtaženi do programu a soutěží o sombrera, trička a další výhry s kosodélníkovým logem se zkříženými hnáty.

Není to jen precizní napodobení svého velkého hudebního vzoru, co Tři ségry BANDITOS drží v oblibě publika. Tahle kapela totiž k třísestrovské hudbě přidává velkolepou dynamickou podiovou show s nápaditými kostýmy, ohňovými efekty, samovýčepem třísestrovského piva, svůdnými mexickými tanečnicemi a dvojspřežím skvělých harmonik. Kapela Tři ségry BANDITOS staví stůj repertoár převážně na remixech oblíbených zlidovělých skladeb "souboru kreténů z Kovárny“, ve kterém řízný rock prokládá fanánkovskými superšlágry i punkovou dechovkou.

Tři ségry BANDITOS jsou ideální kapelou pro různé letní festivaly, motoakce, sportovní, studentské, městské nebo pivní slavnosti. Tedy všude tam, kde návštěvníci očekávají skvělou zábavu s českou hudbou a pozitivní energií.

Tři ségry BANDITOS je od roku 2015 nový název pro kapelu Tři sestry BANDITOS.


------------------

Ing. Martin Macek Kučera - kapelník Tři ségry BANDITOS
Mob.: 724284898, trisestrybanditos@gmail.com  
Internet: www.trisegry.cz 
Facebook: www.facebook.com/trisegry 
Videoklipy na YouTube www.youtube.com/trisestrybanditos

Bio a historie

Fanoušci: 41

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
11 236
Poslechnuto skladeb
3 018
Profil registrován
10.10.2013