Trifidovy Děti - Úvod | Bandzone.cz

Trifidovy Děti psychedelic-country / Temné pražské undergroundové podsvětí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • jarmilent_demo
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Medvěd brtník je krátkozraký do vzdálenosti 4.7m

Dnes, vlastně už včera a pokud máte hodně představivosti, tak i zítra, byla nahrána naše nová skladba. Jak můžete slyšet, tak jsme o pomoc požádali Národní Moravský symfonický orchestr, dětský pěvecký sbor Rulík Zlomocný a taneční skupinu Moravanka. Dále vystoupili: cimbálisté, dva medvědáři a opilá rodina světských, která uměla kroutit figurky psů z balonků naplněných teplým vzduchem. Všichni vystupující byli velikostí díla ohromeni. Proto jsme se rozhodli ho sem dát v sestříhané podobě.

 

Při natáčení nebyla, vyjma medvěda a struny E, zraněna žádná zvířata.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Trifidovy Děti

Klíďo Péťo, všechno si to hrát můžeš, ale stahovat to zatim určitě nebudu, protože dokud neinovuju profil, tak tam nemám co dát, ale i kdybychm to hráli, tak t zahrajem tak jinak, ze to asi nepoznas. Já ti za všechny trifidy i trifiďátka samozřejmě taky přeju úspěch amrzí mě jak to dopadlo, ale bylo to asi lepší pro všechny zúčastněné.. Mnogo Lucku

Chomáček

..heslo ste měnit nemuseli..chtěl sem se jen přepsat do bejvalejch členů..necejtim vůči vám žádnou zášť jen mě docela překvapilo že 3 dny po zkoušce kde už to vypadalo docela v pohodě mi z ničeho nic řeknete že mě už víc v kapele nechcete..pokud nebudete hrát songy ve kterejch je moje autorská účast dělejte si co chcete a dokonce vám i budu přát úspěch :) takže : jakožto autor hudby i textu si nepřeju abyste hráli Paní Flek a Báru (a taky chci abyste stáhli tu nahrávku otaď) + klidně si dělejte co chcete s textem Troleje le melodie je moje takže si budete muset přepsat hudbu k tomuhle songu. Stejně jako sem výhradní autor "hudby" Řasový, Emáčka, Trifidovejch dětí a eště pár dalších těch starejch sraček le to mi až zas tak nevadí páč stejně stáli za starou belu..ale Paní FLek, Bára a hudba k Troleji sou moje a zakazuju vám tímto veškerou jejich produkci ;) s pozdravem bejvalej kytarista Chomáček (říjen 07-začátek září 08)

Zobrazit všechny názory