Treizh - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Treizh world music-acoustic / Praha

„Zahostovali jsme na CD ba.fnu: myspace.com/bafnu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Coustik Bihan (valse) /with ba.fnu/ 103 ×
  • Tout petit pasturiau (klamm) 403 ×
  • Garçon à marier (trikot) 303 ×
  • Rentière (hanter dro) 247 ×

Novinky

Hostovali jsme na nové placce ba.fnu

Zahostovali jsme si na novém elektro-folklórním CD kapely ba.fnu, a to dokonce hned ve dvou kusech: dívčí trojhlas a kantele ve valčíku Coustik Bihan, zpěv a harfa v hanter dru Fontaine.

Celé CD je k poslechu na http://bandzone.cz/bafnu, ke koupi na tinyurl.com/vivalabafnu nebo na bafnu.bandcamp.com (pokud máte radši jiné formáty než mp3).
Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Treizh

Když vono je to těžký. Chtěli jsme něco, co bude mít vztah k Bretani, ale nebude to prvoplánově keltské (triskely, kříže, Artuš, víly) ani prvoplánově bzh-nacionalistické jako hermelíny, majáky a jiné serepetičky. A vzhledem k tomu, že zpíváme spíš věci z Horní Bretaně, nakonec nám tam ta větev přijde docela dobrá, trošku v ní vidíme Brocéliande, ale hodně jemně...

Ondřej Trégler

hele, nic proti, ale to logo vypadá spíš jak logo nějaký firmy zabývající ekologickou likvidací odpadu, nebo něco takovýho... :) ale jestli se vám líbí, tak to žádná :)

Zobrazit všechny názory »