Housebroken consort - Úvod | Bandzone.cz

Housebroken consort classical music-world music / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Tourdion
  Nezařazeno
 • La Verdelette
  Nezařazeno
 • Sarabande pour un homme
  Nezařazeno
 • Almande-Phalese
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Tourdion

Zahrát si pijáckou písničku v kostele, navíc chvíli po konci mše se nepoštěstí každému. Takže ten mohutný hall v Tourdionu jinde určitě neuslyšíte!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Darja Stomatová

Dobrý den,

sháním hudební doprovod na vernisáž otevření výstavy "Tiziano Vecellio - Vanitas. Básník obrazu a odstínu krásy" v Císařské konírně na Pražském hradě, která se uskuteční v pondělí 14. 12. 2015 od 18.00. Akce bude probíhat v nádherných prostorách Rudolfovy galerie na Pražském hradě. Prosím, ozvěte se co nejdříve na čísle 733416249, pokud máte zájem. Díky!

Bez profilu

Kychot

V "Novinkách" z 26. 6. 2011 čtu cosi o nějaké almandě, ale kde je? Ke stažení tu vidím jen Tourdion (díky za něj), La La verdelette a Sarabande pour un homme.
Když už zvete na 3. Rondí ples, nestálo by za to, uvolnit nám, plebsu, pár skladeb s tematikou, která se tam bude tancovat? Že bychom ten únorový měsíc, co nám ještě zbývá, si něco podomácku zatancovali i na tu hudbu, která tam přibližně bude? A druhý dotaz, rekonstrukce skladeb si děláte sami, anebo používáte něčí? Tím narážím na možnost, uveřejnit či odkázat na nějaké ty notičky ... :-)

martinekk

Ahoj,
dovolujeme si nabídnout možnost vystoupení v klubu JET, Orebiská 5, Praha 3.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email: jetclub@seznam.cz .
Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci
kolektiv JET club
www.jetclub.cz

Zobrazit všechny názory