Housebroken consort - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Housebroken consort classical music-world music / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Tourdion

Zahrát si pijáckou písničku v kostele, navíc chvíli po konci mše se nepoštěstí každému. Takže ten mohutný hall v Tourdionu jinde určitě neuslyšíte!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Darja Stomatová


Bez profilu

Dobrý den,

sháním hudební doprovod na vernisáž otevření výstavy "Tiziano Vecellio - Vanitas. Básník obrazu a odstínu krásy" v Císařské konírně na Pražském hradě, která se uskuteční v pondělí 14. 12. 2015 od 18.00. Akce bude probíhat v nádherných prostorách Rudolfovy galerie na Pražském hradě. Prosím, ozvěte se co nejdříve na čísle 733416249, pokud máte zájem. Díky!

Kychot


Bez profilu

V "Novinkách" z 26. 6. 2011 čtu cosi o nějaké almandě, ale kde je? Ke stažení tu vidím jen Tourdion (díky za něj), La La verdelette a Sarabande pour un homme.
Když už zvete na 3. Rondí ples, nestálo by za to, uvolnit nám, plebsu, pár skladeb s tematikou, která se tam bude tancovat? Že bychom ten únorový měsíc, co nám ještě zbývá, si něco podomácku zatancovali i na tu hudbu, která tam přibližně bude? A druhý dotaz, rekonstrukce skladeb si děláte sami, anebo používáte něčí? Tím narážím na možnost, uveřejnit či odkázat na nějaké ty notičky ... :-)

martinekk

Ahoj,
dovolujeme si nabídnout možnost vystoupení v klubu JET, Orebiská 5, Praha 3.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email: jetclub@seznam.cz .
Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci
kolektiv JET club
www.jetclub.cz

Zobrazit všechny názory »