Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Touchwood rock / Brno

„CDčko je na světě!!! SAMA DOMA“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Karel 313 ×
  • Nečtou, nesledujou 204 ×
  • Míjíme krajiny 177 ×
  • Klaun 618 ×

Novinky

2019 celý rok ve dvou odstavcích

Kamarádi, fanošuci,

jak asi vidíte, nějak se nám tady nedaří aktualizovat novinky tak, jak bychom asi měli. Zatracenej fejsbuk a Instáč...tam lepíme všechno a máme za to, že to čtou všichni. Polepšíme se, slibujeme, je to naše novoroční předsevzetí...Ale abychom aspoň v rychlosti shrnuli, co se nám povedlo a nepovedlo v minulym roce:

Povedlo: Nerozpadli jsme se:-) S rodinama (Cisovic Anička jest loňským čerstvým přírůstkem), prací, divadelním programem a řídnoucíma kostma je to čím dál větší úspěch, že jsme pořád spolu a dokonce hrajeme. Loni jsme toho dokonce odehráli nejvíc, za existenci kapely. Vím to, vedu si statistiky. Hráli jsme tam i onde, s N.O.H.A., Rišo Mullerem a Bárou Polákovou v květnu v Brně, s Jarretama asi čtyřikrát a všudemožně...stali jsme se dvorní kapelou filozofické fakulty... o 15 let později, ale přece...vlastně spokojenost.

Nepovedlo: Ovládnout svět. Ale nevzádáváme to!

Na 2020 je plán: Zkoušet, Hrát, Pohnout s matrošem...na další cédo... a výhledově ovládnout svět.

Buďte u toho s náma
Touchwood (Pepino)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Amadeus Mozart


Bez profilu

Jsou fakt dobrý. Škoda, že je nehrajou v rádiu.

Touchwood

Jeje, Terkafan na nás nezanevřel ani s novou zpěvačkou!!! To je skoro lepčí ocenění, než kdyby nám cpali nějaký Anděly :-) :-) :-)
Nasadit starý pecky z CDčka? To bychom rozhodně zmátli nejen všechny tři fanoušky ze starověku ale upe všechny...včetně nás samotných. Zamyslíme se nad tím hluboce...a třeba nějaký překvápko na koncertě v Brně vytáhneme :-) Každopádně doufáme, že to Terkafan přijde osobně zkontrolovat...páč, Lepší než jezdit autem je nechat se svéz(s)t ospalým kosmonautem klikatých cest... :-)

Terkafan

Tak Helenka pryč :( ...nová pěnice zdá se však být schopná :) Takže všechno je fajn,fajnový??? Neřekl bych, fanoušci (všichni tři) chtějí starý fláky!!! Zombie už je vohraný, co ale takhle po letech naživo Smoke On The Water? A nešlo by nasadit Dokud,ať si dechy během koncíku kapku vydechnou?
A co takhle rovnou anniversary tour k x-tým narozkám céda ?

Zobrazit všechny názory »