Touchwood - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Touchwood rock / Brno

„#chcemezaporaky“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Karel 388 ×
  • Nečtou, nesledujou 262 ×
  • Míjíme krajiny 216 ×
  • Klaun 654 ×

Novinky

2 videa a průběžný report

Naši milí,

to dobytí světa nám asi půjde letos krapet ztuha, když nám pozrušovali, co se dalo.
Ale už je snad dobře. Přidáváme videa dvou ze tří novinek, které jsme stihli v únoru odpremiérovat ve Trojce a pak přes koronaprázdniny je pořádně dopilovali. Takže Malíř a Hrdinové...Enjoy!!! a #chcemezaporaky

Jinak v pátek 24. 7. budeme k vidění a slyšení v Třebíči a 15. 8. ve Vladislavi u Třebíče...náhoda? Nemyslíme si! Ve Vladislavi si nás pozvali na festiválek Vandrobraní, takže s námi vystoupí další pravověrný trampský kapely jako třeba Jarret nebo Vltava, z čehož máme obzvlášť velký těšení.

tak dovi


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Amadeus Mozart


Bez profilu

Jsou fakt dobrý. Škoda, že je nehrajou v rádiu.

Touchwood

Jeje, Terkafan na nás nezanevřel ani s novou zpěvačkou!!! To je skoro lepčí ocenění, než kdyby nám cpali nějaký Anděly :-) :-) :-)
Nasadit starý pecky z CDčka? To bychom rozhodně zmátli nejen všechny tři fanoušky ze starověku ale upe všechny...včetně nás samotných. Zamyslíme se nad tím hluboce...a třeba nějaký překvápko na koncertě v Brně vytáhneme :-) Každopádně doufáme, že to Terkafan přijde osobně zkontrolovat...páč, Lepší než jezdit autem je nechat se svéz(s)t ospalým kosmonautem klikatých cest... :-)

Terkafan

Tak Helenka pryč :( ...nová pěnice zdá se však být schopná :) Takže všechno je fajn,fajnový??? Neřekl bych, fanoušci (všichni tři) chtějí starý fláky!!! Zombie už je vohraný, co ale takhle po letech naživo Smoke On The Water? A nešlo by nasadit Dokud,ať si dechy během koncíku kapku vydechnou?
A co takhle rovnou anniversary tour k x-tým narozkám céda ?

Zobrazit všechny názory »