Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Touchwood rock / Brno

„CDčko je na světě!!! SAMA DOMA“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Karel 221 ×
  • Nečtou, nesledujou 145 ×
  • Míjíme krajiny 124 ×
  • Klaun 569 ×

Novinky

Album k dostání...všude :-)

Touchwoodí album Sama Doma konečně k dispozici i na všech slušných online platformách:
Google play Music: http://bit.do/eBLx6
Spotify: http://bit.do/eBLyq
iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1444641131?ls=1&app=itunes

Poslouchejte, stahujte...užívejte. A pokud byste nevěděli, co koupit kamarádům a rodinným příslušníkům pod stromeček máme i pravý oldskůlový cédéčka. Stačí kontaktovat svého oblíbeného Touchwooda. Je to limitovaná edice takže spěchaj, nebudou.


Novinky v playlistu

Jak jistě neuniklo Vaší pozornosti, vynulovali jsme počítadla v playlistu. Není to náhoda. Karel i Nečtou, nesledujou jsou totiž ve verzi 2.0 a od nynějška Vás z nahrávky konečně oblažuje zpěv naší Barušky.
A aby toho nebylo málo, přidáváme další pecičku pecku pec, a to Míjíme krajiny, kterou znáte z videa, a která se taky objeví na cédéčku.

A když budete hodní, tak Vám sem postupně naházíme těch novinek ještě víc!


Studio - video...audio

Kamarýdi,

eslivá nás sledujete i na fejsbuku a instáči...tak jistě víte, že jsme byli ve studiu. Nemá cenu zapírat, byli. A už se to chystá. Bude to kulatý, bude to barevný, bude to krásný a bude to! Cédéčko je v procesu výroby (čti: dohadujeme se nad grafikou, rozmejšlíme počty a věnování a ideální pořadí písniček rozebíráme elektronickou tužkou)
A pokud jste nedočkaví, mrkněte aspoň na video ze studia, který jsme pořídili...hraje Vám k tomu jedna z písniček, která se na cédéčku určitě objeví!