DGSBDS - Úvod | Bandzone.cz

DGSBDS indie-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Dizzy Sounds (Call It What You Will EP - 2012)
  Nezařazeno
 • In The Bluest World (Call It What You Will EP - 2012)
  Nezařazeno
 • The Summer Breeze (Call It What You Will EP - 2012)
  Nezařazeno
 • Deceased (Call It What You Will EP - 2012)
  Nezařazeno
 • Wrong Decisions (Call It What You Will EP - 2012)
  Nezařazeno
 • Change For The Better (Demo - 2010)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Přijďte do Akropole!!! 4.září 2010 od 20.00 - vstup jen 20Kč

Toto video je důkaz, jak pilně celé léto dřeme. Taky pozvánka na tuto sobotu do Akropole. Přes léto jsme toho udělali dost, hlavně konečně, přiblížili se nejvíc ke zvuku, který je nám nejbližší. Mám radost z toho, že jsme neustále v pohybu, písně předěláváme a některé i úplně vyřazujeme. Pokud bysme v něčem ustrnuli, tak to radši zabalíme. Baví nás to a chceme vás překvapit, nebo neustále překvapovat. Nejet podle zajetých schémat, přidávat nesmysly a zároveň si udržet samotnou písničku. Hlavně nenudit ale taky nejet za každou cenu to nejkomplikovanější. Stavte se, vstup je jenom za dvacku a my do toho dáme všechno, máme koneckonců nazkoušeno.

Zdenda.

Koncert v Akropoli

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Shaima

Čau, nedá mi to a musim se zeptat... Kdo z vás zpívá v The Summer Breeze těch posledních pár taktů "We will try to find another way to comprehend ourselves..."?

Zobrazit všechny názory