Ahoj kluci, kdy bude nějaký CD? :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci, kdy bude nějaký CD? :)
to je britpop jak moje matka!!!!!!!!!!!! DYT SEM U TOHO DO PICI MALEM USNUL!!!!!!!!!!!!DELEJTE SE SEBOU NECO!